شهر نیویورک هست “شناور غذا جنگل” ماه بعد دوباره باز | Inhabitat

[ad_1]

Swale از دست رفته نیویورک هست “شناور غذا جنگل” واپسین بار حدود? شما فرصت دیگری به اتمام آن فضل شروع ماه آینده دریافت کنید. قرار دارد در بارج ۸۰ پا بلند، باغ جامعه ۱۳۰ به وسیله ۴۰ فوت تماس در بنادر را انتخاب کنید از آوریل تا نوامبر خواهد ساخت. (تاریخ دقیق و مکان حاضر اعلام خواهد شد، ما گفت.) باغ رایگان تور هست — و به برداشت. مهمان قادر خواهید بود به کمک خود را به سهم محصولات مزرعه تلفن همراه که در گذشته تکرار شامل موارد دلخواه چند ساله مانند گل کلم، کلم بروکلی، کدو، فلفل، کلم، bok choy، رمپ، کدو، radicchio و scallions. شما حتی ممکن هست boughs لادن با خرمالو بوته با زغال اخته و یا درختان حلق آویز با موز چاق و چله پیدا کنید.

 swale نیویورک, انجمن پارک، باغ جامعه، نیویورک، نیویورک، باغ های خوراکی

بخش کشاورزی، بخش هنری پروژه(طرح)، Swale پاسخ به قوانین هست که در جستجوی غذا غذا در زمین های عمومی را ممنوع کرده هست. با در نظر گرفتن به آب، با این حال، باغ متفاوتی از قوانین محدود هست.

مرتبط: خوردن مواد غذایی می آیند قبل از آن دسته بادبان دوباره

از این جنگل خوراکی شناور ۷۰ درصد از گیاهان رشد کرده در بارج خوراکی هستند. دیگران را برای جذب حشرات گرده افشان هستند — از جمله زنبور عسل هست که زندگی در پیانو repurposed — یا آفات دور نگه دارید.

 swale نیویورک, انجمن پارک، باغ جامعه، نیویورک، نیویورک، باغ های خوراکی

مریم Mattingly، در هنرمند که spearheaded این پروژه(طرح) می گوید که Swale ما”۱ گام نزدیک تر به شهر ما را از وابستگی به مقیاس بزرگ عرضه زنجیره ای با مسئولیت پذیری کمی تبدیل.”به ارمغان می آورد

مرتبط با: نیویورک اولین شناور هست جنگل غذا به رودخانه هادسون آمار در تابستان امسال

Swale به او توصیف به لقب “فراخوان” و چشم انداز آینده بالقوه شهر نیویورک. “با گرد هم آوردن گروه از زمینه های مختلف، ما ایجاد ۱ محیط که با هم کار می کند برای پیدا کردن ایده های تازه و پاسخ به امنیت غذایی خواهد شد” او گفت.

 swale نیویورک, انجمن پارک، باغ جامعه، نیویورک، نیویورک، باغ های خوراکی

بازدید کنندگان به مشارکت در باغ با گیاهان و دانه های خود هستند. بعد از همه این تلاش های مشترک هست.

Mattingly افزود: “با هم، ما شهر ما دوباره تصور هستند”.

+ swale نیویورک

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید