سباستین Errazuriz طرح خود ۲ سالن VIP برای Audemars Piguet

[ad_1]

تنها در سال گذشته، طراح سباستین Errazuriz طراحی ساعت Audemars Piguet سالن VIP در هنر بازل دعوت شده بود در سال ۲۰۱۶ در هنگ کنگ بازل و میامی را نشان می دهد. بعدلقب از موفقیت که آنها او را به آن را آورده بازگشت دوباره برای راه اندازی هنر بازل ۲۰۱۷ هنگ کنگ، جایی که او در بر داشت الهام از جنگل کوه جورا. بازدید Brassus در سال ۲۰۱۵ Errazuriz درختان بومی در منطقه Vallée د Joux گرفته شده بود و احساس ارتباط خود را به Audemars Piguet. این امر منجر به “طبیعت دوم”، مجسمه ۱ درخت هست که ادای احترام به spruces که رشد نزدیک به ساعت با نام تجاری هست که در آن ساخته می شوند.

مجسمه ۱ فرایند طولانی، دشوار هست که با کم کردن از درخت زندگی از بین بردن پوست برش آن را به قطعات آن را به بلوک های بزرگ شوی و سپس با استفاده از ترکیبی از فن آوری های دیجیتال و مهارت دستی دقیق آن مجسمه سازی بود. به آرامی، درخت تازه آورده to زندگی بواسطه زحمت دور مواد اضافی به کار هنری که به طور معمول از طریق طبیعت متولد کاملا آشکار بود.

همان دقیق دشوار هست که Audemars Piguet به پخش هر شبیه به دستور کار ریزی و مراقبت هست که نهاد Errazuriz به هر پروژه همکاری ساخت مشارکت کامل هست.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید