زنگ زده ریخته قلع تبدیل به زیبا داستان دو استودیو در سیدنی | Inhabitat

[ad_1]

میریزد قلع هستند بخشی از زبان بومی استرالیا ساختمان – که چرا ریختن ویران در سیدنی بود دوباره و تازه به جای پاره. طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله Raffaello Rosselli Tinshed استودیو دو طبقه اداری و آپارتمان مسکونی بسیاری در منطقه Redfern در پشت هست. ریختن اساسی در ترکیب مسابقه زنگ زده از پانل های فلزی راه راه پوشیده بود. ریختن تازه reuses تمام فلز اما remakes داخلی با مدرن بعدلقب از اتمام وضع آفتابی و داخلی روشن.

 Tinshed Raffaello Rosselli سیدنی قلع ریخته، بازیافت مواد آپارتمان استودیو استودیو،

هدف پروژه بود که دوباره هدف ریخته قلع حاضر در عقب زیادی مسکونی. به جای فقط ریختن پاره شدن و خلاص شدن از آن، Raffaello Rosselli بازیافت مواد اساسی ضمن احترام به ریختن ساختار. ریختن دقت واسازی بود و در حالی که دفتر تازه استودیو دو طبقه و آپارتمان ساخته شد روکش فلزی خارجی حفظ می شد. در طبقه همکف استودیو/گاراژ ذخیره سازی و حمام هست. طبقه بالا استودیو آپارتمان و دفتر با آشپزخانه و حمام کامل را عرضه می دهد.

برای تکمیل پروژه، روکش اساسی در نما در دسته گیج کننده از رنگ دوباره نصب شد. تازه ویندوز جعبه قاب با فولاد coreten پر کردن فضا با نور و عرضه بیت خورشید سایه با overhangs. داخل, داخل خام و صادقانه با پایان تمیز سفید دیوارها و کف تخته سه لا هست. نور در سراسر فضای پرش به.

+ Raffaello Rosselli

از طریق Dezeen

عکس © مارک Syke و ریچارد Carr

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید