“زنبور عسل دوست” گیاهان در انگلستان به فروش می رسد پوشش داده شده در کنترل آفات مضر | Inhabitat

[ad_1]

با وجدان خریداران می دانم برای گیاهانی که در کنترل آفات زنبور عسل قتل پوشیده نیست اما همانطور که معلوم این گیاهان ممکن هست انجام بیش از آسیب خوب. زیرا با دقت به مطالعه اخیر بسیاری از گیاهان در مراکز باغ انگلستان به فروش می رسد با مواد شیمیایی کشنده neonicotinoid پوشیده شده هست.

 حشره کش ها neonicotinoid neoniconitoids neonicotinoid, زنبور, زنبور, صرفه جویی در زنبور زنبور عسل حفاظت از فروپاشی کلنی فروپاشی کلنی زنبور آفت کش ها حشره کش ها، صرفه جویی در گیاهان، زنبور در حال مرگ زنبور عسل گیاهان دوستانه

محققان خریداری از چهار عمده مراکز باغ و مهد کودک های محلی در انگلستان و دریافتند که ۷۰ درصد neonicotinoid مواد شیمیایی بر روی آنها در مقادیر بالا به اندازه کافی برای آسیب به زنبورها. دو گیاهان عاری از مواد شیمیایی، ۲۳ بود مواد شیمیایی ۱ یا بیشتر (و تا ۱۰) بود. Neonicotinoids نشان داده شده هست که برای کشتن زنبورها و منجر به فروپاشی کلنی هست.

مرتبط با: سازمان حفاظت محیط زیست بالاخره شد حشره کش محبوب شد زنبور عسل

چگونه کند یکی مطمئن باشید آنها زنبورها آسیب رساندن نیست? به گفته محققان “باغبان که مایل به دست آوردن منافع بدون ریسک uncontaminated گیاهان رشد خود را از بذر گیاه مبادله یا خرید گیاهان از خزانه آلی باید به دنبال”.

محققان تاریخ انتشار یافته های خود را در مجله آلودگی های زیست محیطی . دو تا از مراکز باغ در پاسخ به گزارش بیان کرد که نه آگاهانه گیاهان حاوی neonicotinoids می فروشند.

از طریق مستقل

عکس از طریق فلیکر (۱, ۲)

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید