زاها حدید Kushner برج reimagined به لقب چشم سائورون | Inhabitat

[ad_1]

هفته گذشته، خانواده ریاست جمهوری ادامه Kushner یارد و چین Anbang گروه بیمه اعلام کرد قصد دارد گسترش ۱ آسمانخراش زاها حدید طراحی(طرح ریزی) شده در ۶۶۶ خیابان پنجم در منهتن. در حال حاضر، بعد از فشار از فقط در مورد هر کس از دموکرات ها به دولت چین، معامله لغو شد. در حالی که گروه های وزير خارجه آمريکا به redevelop سوپر آسمان خراش نامید، ما همیشه باید تفاسیر — و هنرمندان عکس که برج به لقب باراد dûr reimagined. ساختمان خیابان پنجم Kushners’ تلاش دفتر و خرده فروشی اموال به ۱,۴۰۰ پای برج بازی بسته بندی شده به آبشش با فضای خرده فروشی آپارتمان بالا پایان و ۱۱ طبقه هتل تبدیل شده می.

 666 خیابان پنجم ارباب حلقه، جارد Kushner، دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن، شهر نیویورک, نیویورک, منهتن، زاها حدید، معماران زاها حدید, زاها حدید نیویورک، تهمت نیویورک، جارد Kushner، Kushner خیابان 5 666

طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله حدید قبل از مرگ او در سال گذشته، خیابان پنجم ۶۶۰ هست پروژه(طرح) ۷٫۵ میلیارد دلار هست که gutting 60 ساله ساختمان استخوان های فلزی خود و اضافه کردن ۴۰ یا بیشتر درگیر می طبقه. Anbang را خروج از مذاکرات پرتاب آینده ۶۶۰ خیابان پنجم به سوال، اگر چه می گوید سخنگوی شرکت(کمپانی) Kushner در بحث و گفتگو با دیگر سرمایه گذاران به این پروژه(طرح) به زندگی هست.

: زاها حدید گوانگژو Infinitus پلازا با تمرکز بر محیط زیست

در همین حال، Twittersphere روز زمینه با عرضه پیشنهادی ارگ با ۱ کاربر adroit Photoshopping داشتن شده آن را به برج سائورون از ارباب حلقه ها . آیا این هست اشاره به علامت وحش یا ساختمان تهمت مجاورت سودان هست.

 666 خیابان پنجم ارباب حلقه، جارد Kushner، دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن، شهر نیویورک, نیویورک, منهتن، زاها حدید، معماران زاها حدید, زاها حدید نیویورک، تهمت نیویورک، جارد Kushner، Kushner خیابان 5 666

Kushners خریداری خیابان پنجم ۶۶۶ در تولد جارد را در ژانویه ۲۰۰۷ برای ۱٫۸ میلیارد دلار. اگر چه جارد که به تهمت Ivanka دختر اول ازدواج، سهام خود را در ساختمان بعد از گرفتن کار در کاخ سفید تهی، او آن به خانواده اش افزایش نگرانی نه فقط درباره Anbang را به دولت چین بلکه تضاد فروخته شده.

در واقع پنج اعضای دموکرات کنگره به وکیل کاخ سفید در هفته گذشته مورد معامله می شود که آنها را “غیر منتظره ای مطلوب برای Kushners.” نام نوشت Anbang را اند ۴۰۰ میلیون دلار در این پروژه(طرح) سرمایه گذاری و همچنین گرفته شده از وام ساخت و ساز ۴ میلیارد دلار برای بازسازی بنا به گزارش.

از طریق Artnet

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید