ریچارد برانسون تازه جت مافوق صوت خواهد شد پرواز ۲ X سریعتر از سرعت صوت | Inhabitat

[ad_1]

دوست دارید به سفر بین لندن و نیویورک در فقط ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه باشد. در چند سال, که می تواند ممکن باشد. ریچارد برانسون ویرجین کهکشانی و راه اندازی تکنولوژی رونق همکاری برای ساخت ۱ هواپیمای مافوق صوت قادر به زیپ از طریق آسمان سریعتر از سرعت صوت هست.

 ریچارد برانسون رونق تکنولوژی جت مسافربری مافوق صوت سرعت سفر

علم زنده گزارش که هواپیماهای مسافربری خواهد بود قادر به سفر از طریق آسمان سریعتر از جت کنکورد و یا هر هواپیمای تجاری امروز. هواپیما خواهد شد اولین هواپیما به پرواز سریعتر از سرعت صوت، اما اولین جت مسافربری مافوق صوت، مدرن هست که سفر در ۲٫۲ ماخ خواهد. در صورتی که شما خوبی، که دو برابر سرعت صدا یا ۱,۴۵۱ mph (2,335 کیلومتر/ساعت) هست. کنکورد اکنون بازنشسته قادر به پرواز در سرعت حدود ۱۳۵۰ mph (2,180 کیلومتر/ساعت) بود. در ۲٫۲ ماخ مسافران سفر می تواند که بین سان فرانسیسکو و توکیو ساعت ۵٫۵ یا بین لس آنجلس و سیدنی در کمتر از ۶ ساعت و ۴۵ دقیقه.

در ۱ پست وبلاگ مدیر عامل و موسس رونق فناوری بلیک شول که یکی از اهداف راه اندازی به رکورد سرعت تازه انگیزه ها گفت. “ساختمان هواپیمای مافوق صوت نه آسان هست — اما مهم” نوشت شول. “در حالی که چالش های فنی و مهندسی سخت عشق، آنچه واقعا ما انسان نفع زیادی سریعتر سفر می برد.

مرتبط با: سر ریچارد برانسون شد دیوید کامرون، نخست وزیر به انرژی های تجدید پذیر

 ریچارد برانسون رونق تکنولوژی جت مسافری سرعت های مافوق صوت, سفر

این گزارش، شول هست بیشتر هیجان زده در مورد پیامدهای مثبت سفر تجاری مافوق صوت را ممکن هست، به عنوان آن مناطق دورترین سیاره قابل دسترس بیشتر را. “تصور کنید به سفر در سراسر اقیانوس اطلس [Ocean]، گرفتن کسب و کار انجام می شود [in Europe] و به پهلو فرزندان خود را به تخت بودن،” شول نوشت, “و یا صرفه جویی دو روز کل دستور کار سفر رفت و برگشت معمولی به آسیا. … هنگامی که زمان دیگر محدود هست، که در آن تعطیلات شما را? جایی که شما کسب و کار انجام دهم؟”

۳۳ میلیون دلار در بودجه برای گسترش راه اندازی اولین جت مسافربری مافوق صوت بزرگ داشتن، شرکت(کمپانی) ساخت نمونه اولیه “رونق نوزاد” آغاز خواهد شد. سپس، نمونه نهایی تمام سایز رونق هواپیما که ۵۵ مسافر در پیکربندی همه بیزینس کلاس انجام خواهد داد، ساخته خواهد شد. رونق نوزاد اول تست پرواز برای ۲۰۱۸، دستور کار ریزی شده به گزارش جهان حمل و نقل هوایی (ATW) و رونق اندازه کامل برای سال ۲۰۲۰٫ گواهی از اداره هواپیمایی فدرال به دنبال مدت کوتاهی بعدلقب از آن انتظار می رود.

از طریق علم زنده

عکس از طریق FighterSweep فوربس

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید