روی پارچه کاربرد تصویر زمینه گسترش می یابد، با همکاری تصویر زمینه تازه

[ad_1]

برای اولین بار، تصویر زمینه مستقل زیرمنوی پارچه کاغذ دیواری سفارش طراحان خارجی برای شرکت(کمپانی) در سری تازه نام تصور منظره، که ساخته شده اولین خود در میلان در طول Salone. دسته با کشف چشم انداز بسیار متفاوت هستند، اما آنها هنوز آمار نشان با نام تجاری را به زیبایی طراحی(طرح ریزی) و روش. با همکاری با طراحان Snarkitecture آنا Kraš BCXSY و Faye Toogood آنها قادر به گسترش خود را عرضه می کنند از عکس های قرار دادی هست که بیش از دیوار پوشش… آنها تبدیل به هنر.

هست نقشه به وسیله Snarkitecture که در آن شرکای دانیل آرشام Alex Mustonen و بن پورتو ادامه فرو رفتن خود را به استقرار خود دسته سه بعدی مقالات پاره شده تبدیل به دست ساز، دو بعدی تصویر زمینه.

Kraš آنا ‘ شبکه مانند تصویر زمینه میرا & Miloš گرفته شده بود به وسیله ۱ سری از نقاشی با خطوط دست کشیده هست که عیوب می خواهید به نگاهی نزدیک تر نشان می دهد.

Microcosmos، به وسیله BCXSY، متولد شد از تصاویر بزرگ از حباب هست که در فرم های آلی را تقریبا چیزی شما را از طریق لنز میکروسکوپ ببینید.

لندن و طراح Faye Toogood ترجمه نقاشی سه اساسی هست که در قرن ۱۷ روکوکو الهام گرفته بودند و حومه انگلیسی Toogood در دسته او بزرگ شده با لقب جنگل, زمینه, مورها.

از نصب:

علاوه بر نمایش طرح های کاغذ دیواری در Sé آپارتمان سرپرستی هست، تصویر زمینه پارچه پرده برداری تازه همکاری در فضای نمایشگاه اول شب مستقل خود را در بخش طراحی(طرح ریزی) Brera.

عکس به وسیله لورن کلمن.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید