روستای باستانی کشف شده در کانادا هست هزار سال قدیمی تر از اهرام | Inhabitat

[ad_1]

کشف ۱۴۰۰۰ سال قدیمی روستای باستانی در کانادا برای همیشه می تواند درک ما از تمدن های اولیه در شمال امریکا را تغییر دهید. پژوهشگران تخمین حل و فصل هست راه قدیمی تر از اهرام جیزه و مصنوعات آشنایی تمام راه بازگشت به عصر یخ در بر داشت. این روستا یکی از قدیمی ترین شهرک های انسانی ما تا کنون در آمریکای شمالی – کشف شده هست و خطوط با تاریخ شفاهی ملت Heiltsuk.

 تمدن های باستانی و تمدن، کانادا، Triquet جزیره، بریتیش کلمبیا، اول سازمان ملل، Hakai موسسه دانشگاه ویکتوریا Heiltsuk ملت روستای باستانی روستا حل و فصل حل و فصل باستان، تمدن کهن و باستانی شمال امریکا، انسان های باستان و عصر یخبندان محققان

از Hakai موسسه و دانشگاه ویکتوریا، با اعضای سازمان ملل در محلی کشف کارها مستهجن در جزیره Triquet حدود ۳۱۰ مایلی شمال غربی ویکتوریا ، کانادا. آنها ماهی قلاب نیزه و ابزار به آتش آتش سوزی در بر داشت. لطف کشف روستای کهن سال گذشته محققان در حال حاضر مهاجرت بزرگ انسانی ممکن هست در امتداد خط ساحلی بریتیش کلمبیا اتفاق افتاده هست فکر می کنم.

مرتبط با: کشف جهان قدیمی ترین فسیل در کانادا – و آنها را ۴ میلیارد ساله

با دقت به علم IFL شناسان بعد از فکر ممکن هست انسان در شمال امریکا از طریق ۱ پل بین روسیه و آلاسکا وارد شدند و سپس به جلو پای پیاده رفت. اما کشف اخیر نشان می دهد مردم پایین ساحل احتمالا در قایق جای نقل مکان کرد. مسیر ساحلی به احتمال زیاد قبل از مسیر داخلی می آمدند.

دانشجوی دکترای دانشگاه ویکتوریا Alisha Gauvreau که بخش حفاری بود، گفت CTV اخبار جزیره ونکوور, “من به یاد داشته باشید هنگامی که ما [sic] تاریخ گردیم و ما نوع فقط آنجا نشسته، رفتن moly مقدس این قدیمی هست. آنچه در حال انجام این فقط ایده ما از راه که در آمریکای شمالی اول peopled هست در حال تغییر هست.”

 تمدن های باستانی و تمدن، کانادا، Triquet جزیره، بریتیش کلمبیا، اول سازمان ملل، Hakai موسسه دانشگاه ویکتوریا Heiltsuk ملت روستای باستانی روستا حل و فصل حل و فصل باستان، تمدن کهن و باستانی شمال امریکا، انسان های باستان و عصر یخبندان

یافتن متناسب با حق با تاریخ شفاهی سازمان ملل دولت بریتیش کلمبیا ملت Heiltsuk. برای نسل آنها داستان باستانی روستاهای ساحلی گفته. ویلیام Housty از Heiltsuk کشور گفت: CTV اخبار جزیره ونکوور، “جان سالم در مورد چگونه این داستانها همه که فقط به پشتیبانی شده به وسیله این باستان شناسی فکر شواهد شگفت انگیز هست.”

از طریق CTV اخبار جزیره ونکوور، مستقل و علم IFL

عکس از طریق تصویر و Hakai موسسه توییتر

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید