روز زمین: چگونه آغاز و چگونه آن را کمک می کند این سیاره | Inhabitat

[ad_1]

زمین روز ۲۲ آوریل هست و برای روز بزرگ آماده دریافت حقایق چند روز زمین هست که شما نمی دونید اینجا هستید. به وسیله نلسون موزه Gaylord سناتور ایالات متحده به لقب teach-in زیست محیطی اولین روز زمین در تاریخ ۲۲ آوریل ۱۹۷۰ برگزار شد. روز زمین نه تنها نشانه آغاز حرکت به سوی جهان بیشتر پایدار آن زمان به گرد هم می آیند و تامل ما وضعیت محیط زیست جهانی, و همچنین شرکت(کمپانی) در انجمن و کار های جهانی “سبز” هست. خواندن برای پیدا کردن همه چیز در مورد این تعطیلات سازگار با محیط زیست مهم هست.

 زمین روز زمین روز 2017 حقایق روز زمین، زمین روز اطلاعات آژانس حفاظت از محیط زیست قانون هوای تمیز Vangel #earthdayfacts خوان ارسالی صلح بل مراسم

روز زمین یکی از وقایع زیست محیطی معروف به طور گسترده در سراسر جهان هست. اولین روز زمین در اعتراض به نشت نفت خاموش سواحل کالیفرنیا متمرکز شده بود اما امروز، تمرکز بر افزایش آگاهی از این سیاره و تمام مسائل بهداشتی آن از آلودگی آب و fracking به جنگل کاهش و حیوان extinctions هست.

 پاک کردن خط ساحلی ساحل، زباله وانت روز زمین روز زمین 2015, روز زمین آمار، روز زمین اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست قانون هوای تمیز Vangel #earthdayfacts خوان ارسالی صلح مراسم زنگ تمیز کردن

بیش از ۲۰ میلیون نفر و هزاران نفر از مدارس محلی و جوامع شرکت(کمپانی) در اولین زمین روز از آمریکا که در تاریخ ۲۲ آوریل ۱۹۷۰ ، و یکی از نتایج آن جشن اول ایجاد سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده و قانون هوای تمیز بود. این رویداد بین المللی در سال ۱۹۷۱ هنگامی که آمريکا تانت دبيركل آن در مراسم زنگ صلح در سازمان ملل متحد در شهر نیویورک صحبت شد. در آن جشن اولین شهردار نیویورک خاموش کردن خیابان پنجم برای استفاده در روز زمین و اجازه آن را به جشن در پارک مرکزی. امروز، بیش از ۱ میلیارد نفر روز زمین سراسر جهان جشن می گیرند.

 نهال درخت

روز زمین در ۱۹۲ کشور جهان جشن می گرفتند. این روز زمان اختصاص داده شده به افزایش آگاهی در مورد زمین، آن مسائل و مشکلات خود و مردم کشورهای مختلف عمل هست که منطقه خود بهره مند شوند را بیشتر. به لقب مثال:

  • در زمین ۲۰۱۱ روز، شبکه روز زمین کاشته درختان ۲۸ میلیون دلار در افغانستان.
  • در زمین روز ۲۰۱۲, بیش از ۱۰۰ هزار نفر در چین سوار دوچرخه خود را به صرفه جویی در سوخت و کاهش CO2 تولید گازهای گلخانه ای از وسایل نقلیه موتوری.
  • در پاناما در بزرگداشت روز زمین آنها کاشته ۱۰۰ گونه از orchids در معرض خطر برای جلوگیری از انقراض آنها.
  • در سال ۲۰۱۴ ناسا در روز زمین با آژانس رویداد #GlobalSelfie، مردم به عکس های خود در خارج و ارسال آن به رسانه های اجتماعی با استفاده از hashtag #GlobalSelfie شرکت(کمپانی).

ما همه روز زمین به لقب ۱ زمان به ما تاثیر شخصی در محیط زیست منعکس می توانید استفاده کنید. به سادگی اجرای چیزی که پایداری، مانند رژیم بارگیری بازیافت واقعا می تواند تفاوت را. اجازه دهید امروز به لقب نقطه شروع برای تغییر بزرگ استفاده کنید و هر روز ۱ روز زمین را.

+ Vangel

ماده فوق ارسال شده بود به ما به وسیله خواننده Inhabitat. می خواهم به داستان خود را در Inhabitat? نکته های زیر این لینک دهید. به یاد داشته باشید به دنبال دستورالعمل های ما را با دقت برای افزایش شانس خود را برای انتشار انتخاب کرده بودن!

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید