رانندگی مینی خانه های الکتریکی بر روی چهار چرخ خود اپل رونمایی شد | Inhabitat

[ad_1]

اپل نیش بزرگ از بازار خودرو بدون راننده با خودرو های الکتریکی با نام تجاری تازه هست که دو برابر به لقب ۱ خانه کوچک گرفته هست. این شرکت(کمپانی) اعلام کرد iHouse با حدود ۳۵۰ مایل متناوب و تازه از تکنولوژی انحصاری هست که ماشین خانه همراه با تخت و حمام و آشپزخانه و حتی فر پیتزا با استفاده از فرمان صوتی ساده تبدیل می شوند.

 iHome iMobile اپل ماشین بدون راننده، خانه موبایل اپل اپل خانه بر روی چهار چرخ خودکار

مدیر عامل اپل تیم کوک به خبرنگاران گفت: این شرکت(کمپانی) هست شده finessing طراحی(طرح ریزی) برای چندین سال. “ما می خواستیم برای ایجاد چیزی هست که در صنایع مختلف در ۱ بار مختل می شد،” او گفت. “و iHouse که فقط نیست. چه استفاده می شود ماشین چهار چرخ هست که مردم را از نقطه A به نقطه B حمل و نقل، هم خانه هست که خود را می توانید درایو کردن جاده تبدیل شده هست. آن باور نکردنی هست.”

مرتبط با: لئوناردو دی کاپریو وعده پرهیز تا جهان سوخت های فسیلی

را علاوه بر صدای فراگیر هست که از موسیقی اپل (ماشین می آید با عضویت رایگان) پمپ خواهد شد واریز شده, تمام سطوح اساسی iHouse می تواند تبدیل به صفحه نمایش – یخچال, شمارنده, هیدرستس – شما انتخاب کنید. این خانه کوچک خود رانندگی مانند آیفون غول ساختن آن غیر ممکن هست برای فرار از دوستان فیس بوک برای حتی ۱ ثانیه عمل می کند.

منتقدان استناد به نگرانی در مورد رفاه واقعی رانندگان جاده را با iHouse به اشتراک گذاری. مصرف سیب مکرر جنی شدند گفت: “من فکر می کنم آن طراحی(طرح ریزی) سرد اما من نگران ایمنی درایور های واقعی”. “منظورم این هست، ممکن هست نوعی مانع دیدن خانه تاكسى برو پایین جاده با ۱ شخص لخت در حمام آواز. – شاید من بیش از حد بحرانی که نمی دونم.”

محصولات اپل پرده برداری شد امروز، آوریل ۱٫

+ سیب

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید