دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشت قصد دارد نقل مکان کاخ سفید را به بالای برج ترامپ | Inhabitat

[ad_1]

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هست که با خیال راحت در کاخ سفید، همسرش Melania در برج ترامپ زده هست حال payers مالیات هزینه حداقل $۱۴۰،۰۰۰ هر روز او وجود دارد، باعث اعتراض و طومار آنلاین خواستار تهمت به پا به هزینه خود هست. در حال حاضر، شاید به لقب ۱ راه برای دلجویی از منتقدان که تهمت تجدید نظر کردند دستور کار های خود را به ماندن در واشنگتن به نظر میرسد. روز جمعه، او بود شنید گفت به خبرنگار “کاخ سفید فقط به لقب کهنه و قدیمی به لقب بازنده که زندگی در آن هست. ناراحت. من به زندگی با آن دروغگو و بازندگان در واشنگتن دی سی، بنابراین من می روم به حرکت کاخ سفید به برج ترامپ که آن را سزاوار به قصد ندارم.”

وقتی مورد سوال در مورد دستور کار های خود را برای نقل مکان اقامت ریاست جمهوری، تهمت گفت: «من ساز – و به منظور ساخت ۱ ملت بزرگ ما را به شروع ساختمان کاخ سفید بهتر هست. و آن انرا نگاه بهتر در شهر نیویورک? و چادری در طلا?” تازه کاخ سفید طلا خانه جهان اجرایی بلندترین ساختمان می خواهد و آن را به لقب گسترش پنت هاوس خصوصی مغلوب ساختن پیشی جستن در عرضه دیدگاه های پانوراما از پارک مرکزی شرق رودخانه و نیوجرسی خدمت می کنند.

تهمت نیز در دستور کار های بازسازی کشور به وسیله slathering دفتر بیضی در رنگ طلا و برجسته نمایش سر حیوانات در معرض خطر ذبح به وسیله پسرانش اشاره کرده. بازدید از شخصیت های برجسته قادر به دسترسی به کاخ سفید را از طریق سطح خیابان درب فقیر و ۶۸ پرواز از پله ها خواهد بود.

ادعا می کند که او پروژه(طرح) صندوق کاملا از جیب خود–“بخشی از زیبایی من هست که بسیار غنی. من” مغلوب ساختن پیشی جستن – و تعهدی سنگین هزاران شغل تولید کند. جالب اینجاست که بسیاری از کارگران قراردادی به نقل مکان کاخ سفید که مجبور به ترک کشور تحت تهمت را مجازات آمران مهاجرت عرف هست.

+ برج ترامپ

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید