دلتنگ صحن مقابل غرق می کند باز گشت مدرن

[ad_1]

یکی از من مورد علاقه روند طراحی(طرح ریزی) فعلی ایده شامل عناصر طراحی(طرح ریزی) روستایی را به خانه های مدرن هست. مدعاست: انبار مدرن…

حبرون خانه طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله Oliver بنیامین آگهی, عکس به وسیله دن Dealy

پیرسون را در راه بازگشت به خانه طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله Masi بیتس + معماران, عکس به وسیله مایکل موران

متقاعد شده خانه انبار مدرن چیزی هست؟ ما در مورد آنها نوشته ام بسیاری و حتی از این ایجاد شده تا دور. اگر شما نیاز به ۱ چشم انداز خارج از این hashtag نزدیک به ۲۰۰۰ ارسالی هست.

اگر شما در Redfin حال حاضر در جستجوی پچ زمین برای ساخت خانه های مدرن انبار خود را خوب… پیوستن به باشگاه. خانه آرامش بر روی تپه های زیبا سخت به ذهن هر چند, بعد شروع با فضای داخلی خود را به جای هست. خوشبختانه با بازار امروز، آن آسان به مخلوط مدرن با طراحی(طرح ریزی) سنتی در انواع قیمت امتیاز هست. معماری کنار، ما راه های کوچک به این عناصر طراحی(طرح ریزی) را در خانه مدرن شاهد هستیم. در حالی که آشپزخانه را با دولت از هنر، فن آوری ها و پر کردن می تواند هیجان انگیز، چیزی درباره تعویق انداختن به مبلمان ساده هست که آزمون زمان را تجربه کرده اند گفته می شود وجود دارد. اگر شکست نیست، بعد از همه، چرا آن را تعمیر کنید؟ به خصوص اگر آن را توابع واقعا خوب? آشپزخانه مورد هست که ساخت راه خود را به قلب خانه خانه رعیتی ساده صحن جلو دستشویی، نه تنها برای خود نگاه نوستالژیک اما برای جزئیات افزودن اعتبار برتر به قابلیت های آن هست. به لقب کسی که شستن dreads واقعا زیبا اما ثابت آشپزخانه های کاربردی مانند نزول صحن جلو و بلانکو باعث کلاسیک آنهایی که من را وادار به کوک و پاک (من در حال حاضر در قرارداد “من کوک، شما تمیز” در خانه ام کار ;)) قدر می تواند.

سینک بلانکو IKON®

تعدادی از عناصر به نزول صحن مقابل که به همتایان مدرن خود را وجود دارد. زیرا آنها را به تر forwardly قرار گرفته هست، بنابراین شما نیازی به خم شدن و شکستن خود را به شستشوی ظروف به لقب مثال، صحن مقابل غرق تر ارگونومی دوستانه هست. آنها نیز عمیق تر، گسترده تر، و معمولا فقط ۱ کاسه اساسی هست که مناسب برای کسانی که گلدان clunky و گنده و تابه که فقط به نظر می رسد هیولا داخل سینک های سنتی هست. اگر همیشه شستن چلپ چلوپ منطقه برای شما بیش از حد تبدیل می شود (نه فقط من?)، ظرفیت عمیق تر با آن هم می توانید.

سینک بلانکو PROFINA™

در نهایت، طرح مانند بلانکو را IKON® undermount و PROFINA™ غرق آن را آسان به پاک کردن خرده های مزاحم مستقیم به نزول و پایین زیر (چون خرده به لبه از آشپزخانه خود را و به دست خود را هرگز واقعا تبدیل کرد و پاک کند آن?). برای چرخش معاصر در این طراحی(طرح ریزی) کلاسیک بلانکو را IKON® از SILGRANIT® انحصاری گرانیت کامپوزیت مواد هست که ابتدا-,-لکه هست گردد و مقاوم در برابر حرارت. اگر می خواهید نزول خود را متناسب با وسایل خود را نزول صحن مقابل QUATRUS™ ساخته شده از فولاد ضد زنگ با دوام، با کیفیت بالا.

سینک بلانکو IKON®

QUATRUS بلانکو نزول™

تعجب چگونه شما می توانید اضافه کردن سینک جلو پیش بند و آن را همه با هم? اینجا, ما آن را تجسم کنید:

۱٫ یخچال های اساسی یکپارچهسازی با سیستمعامل به وسیله سرما بزرگ | ۲٫ Sico ایستادن به وسیله Puik هنر در Moxon لندن | ۳٫ گردو بادبادک صفحه چوبی به وسیله سارا شرمن ساموئل | ۴٫ قاشق چوبی و Butterknife به وسیله فروشگاه پرنده قرمز، حاضر در Etsy | 5. لامپ های چوبی مریم به وسیله مدرسه برق | ۶٫ PROFINA™ نزول به وسیله بلانکو | ۷٫ Torbin مدفوع نوار به وسیله ابدیت در تمام مدرن | ۸٫ شمال هادسون کتانی چای حوله به وسیله شمال کالا | ۹٫ ۵pc. Izon Flatwear تنظیم در طلا به وسیله آستانه حاضر در هدف | ۱۰٫ اجاق گاز به وسیله لا Cornue حاضر در ویلیامز سونوما | ۱۱٫ حافظ Appétit فر هلندی به وسیله لو Creuset در Nordstrom | 12. سحر و جادو دستگیره حالا که ما مورد استقبال از روند نزول صحن مقابل کلاسیک ساخته شده در برنج طبیعی به وسیله مدرسه برق

ما می دانیم دارم: شما را به ۱ در خانه خود را اضافه کنید?

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید