‘در فضای باز صدای’ داخل این Nolita فروشگاه و انجمن هاب خود

[ad_1]

شما لازم نیست که به استاد SoulCycle و یا حتی رفتن به ورزشگاه ۵ x هفته به درک athleisure سایش روند مد هست که ریشه در آمریکا به ارمغان بیاورد. شده هست وجود دارد تغییر در طرز فکر مد که آسایش باید همه را پیروز شویم اما به رتبهٔ برای سبک جایگزین ندارد. بعد چرا ترکیب راحتی سایش ورزشی و بروز رسانی آن را برای لباس? یکی از اولین علامت های تجاری برای سرب در این بازار تازه مستقر در نیویورک در فضای باز صدای، به وسیله تایلر Haney احداث شده هست. از زمان راه اندازی در سال ۲۰۱۴، تایلر چهار فروشگاه ها (دو در تگزاس دو در نیویورک) را ایجاد کرده هست. امروز، ما نام تجاری اول NYC مکان در Nolita طراحی(طرح ریزی) شده در همکاری با اراده روباه طراح معماری از مهمان نوازی مک گوایر بازدید هستید.

برای پیدا کردن جایی که تایلر نام صدای در فضای باز، سرود ۳ کلمه او می کردم (که من در حال حاضر اتخاذ هستم)، و چگونه خواهد شد تعریف طراحی(طرح ریزی) مدرن در عرصه مد…

چرا بود این محله را انتخاب کنید?

هفتم: جامعه برای ما بسیار مهم هست. ما ما نیویورک حدود ۱ سال پیش در Nolita پاپ آپ باز و همیشه مناطق اطراف آن خانه در نظر گرفته هست. هنگامی که ما در نهایت آماده برای باز کردن فروشگاه ما اول دائم در نیویورک, ما می دانست که ما می خواستیم به محلی، بنابراین ما را باز کردن فروشگاه در اطراف گوشه (با ستاد ما NYC درست در بالای آن)!

چگونه بود صدای در فضای باز نام آمده?

هفتم: آن نقش کردن حافظه همه ما را از مادران ما گفتن ما به استفاده از صدای داخل ساختمان ما هست. اشاره به کار های تفریحی و هدف ما به مردم چیز انجام وجود دارد به هم هست. فعال معنی شما را مجبور به رقابت–حرکت بدن شما و داشتن سرگرم کننده هست.

از آن باز فروشگاه بسیار تغییر کرده هست؟ چگونه هست؟

هفتم: فروشگاه همواره به ۱ “مرکز تفریحی” برای تیم ما و جامعه هست. ما استفاده از آن به لقب نقطه جلسه برای کار هایی مانند OV جاگر باشگاه بسکتبال وانت و رفتن سگ. ما در دائما به روز محصول در آن وجود دارد، اما قصد ما این هست که آن را به ادامه به مرکز جامعه برای کار.

WF: فروشگاه در زندگی خود پیاده روی سگ یعنی اجتماعی کلاس های یوگا و رفتن گرفته هست.  فروشگاه به مرکز اجتماعی بنابراین امیدواریم که مردم آن با استفاده از آن نگه می دارد در حال تحول معنای هست.

یکی از چالش های شما باید با کسب و کار چیست؟

هفتم: خواهیم OV شدن با نام تجاری activewear بزرگ بعدی و که هدف والای برای شرکت(کمپانی) های جوان. من می دانم که ما چیزی متفاوت از بازیکنان سنتی در فضا انجام می دهند و این هست آنچه ما را به جلو درایو. تیم ما شگفت انگیز من هر روز سخت کار طول می کشد تا ما را تحت تاثیر.

چه فروشگاه شما کار کرده اند قبل از باز کردن این یکی هست؟

هفتم: ما افتتاح اولین فروشگاه ما در آستین در سال ۲۰۱۴ و از باز کردن در Nolita دیگر فروشگاه های شهر نیویورک در سمت شرق بالا و همچنین فروشگاه در دالاس گشوده هست.

WF: توسطجورج، در آستین

آنچه مورد دلخواه خود را در فروشگاه در حال حاضر هست؟

هفتم: دسته فعلی ما گیاهان صحرا الهام گرفته هست و من با رنگ های کاکتوس تازه ما را معرفی. از آنجا که آنها راه اندازی چند هفته پیش من استرچ سه تن ما در جنگل/مریم/کاکتوس تقریبا بدون توقف پوشیده شده هست.

چه این فصل موضوع/الهام/داستان هست؟

هفتم: طبیعت نقش نقش مهمی در دسته ما بهار; این هست همه چیز در مورد cacti سنگریزه و کریستال. تیم ما به احاطه طبیعت بسیار در آستین و مطمئنم که پالت رنگ ما را تحت تاثیر قرار!

شما حمل هرگونه محصولات تازه و/یا ناشناخته سنگهای شما بخصوص در مورد هیجان زده?

هفتم: ما پارچه عرق فناوری این سال گذشته به نام راه اندازی شد و مانند که از اسمش پیداست، آن را برای ضربه بالا یا کار های ویژه عرق ساخته شده هست. سرد به لمس فتیلهسازی، و به سرعت خشک. تابستان در اطراف گوشه، و من قطعا والیبال ساحلی در شورت ما اندیشه تازه بازی کنید.

چه شده هست بهترین فروشنده سازگار هست؟

هفتم: آتنا محصول و ۳/۴ Warmup استرچ OV کلاسیک هستند. آنها دو سبک امضای ما و همه کاره فوق العاده–پوشیدن به یوگا یا در تنه زدن یا errands در حال اجرا در اطراف شهر… همیشه این دو در کنار من هست.

چه به طراحی(طرح ریزی) های مدرن در عرصه مد ميانگين به صدای در فضای باز?

هفتم: خوش شانس به تیم طراحی(طرح ریزی) هست که از جهان مد و جهان فعال کرد از آنجا که ما در حال طراحی(طرح ریزی) activewear هست که پل فاصله بین زندگی سالن ورزش و زندگی-زندگی می کنیم. ما بدون به خطر انداختن سبک و راحتی کاربردی، هستند.

WF: ما قطعا سعی در استفاده از طراحی(طرح ریزی) فروشگاه ویترین OV در رویکرد به طراحی(طرح ریزی) لباس هست که آن گاه به گاه و سرگرم کننده مانند نام تجاری باز می دارد. بیش از حد استریل یا “طراحی(طرح ریزی)-y.”  OV فردیت را جشن می گیرد و راه مردم پوشیدن لباس منحصر به فرد و ما می خواستیم آن را با چیدمان فضایی و تركيب فروشگاه (ex.the سه رسمی و اتاق پرو زحمات، مجزا).  ما در هنر معماری و طراحی(طرح ریزی) برای الهام نگاه اما احساس پرمدعا و یا تحمیل نمی خواهم آن. ما می خواستیم فروشگاه سوهو به گرم, اما همچنین تمیز و مدرن باشد. بنابراین، ما را در انتخاب برخی از مواد خام و خاکی مانند سرخ شدن رنگ گچ، پشم، knoll فهرست پارچه، فرش و مانند داگلاس شاه درخت در تخته سه لا, ورق آلومینیوم خام و ورید برش سنگ تراورتن آنها را همراه با عناصر امروزی تر.  برخی از دونالد جاد فرانک گری O’Keefe گرجستان و تأثیرات پونتی Gio وجود دارد.  ما همچنین در طرح های فروشگاه از برندهای مد ما مانند آکنه و APC احترام نگاه.

هر ویژه حوادث/نمایشگاه/پاپ یو پی اس/همکاری آینده?

هفتم: ما همیشه باید تن از رویدادهای اجتماعی در فروشگاه های ما و ۱ دسته از پروژه(طرح) ها در کارها برای امسال داریم. من هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن بیشتر هنگامی که زمان می آید.

شما هیچ چیز را از فروشگاه در خانه خود را انجام دهد?

هفتم: گذشته از تن محصول OV نقاشی پشت سر ما قرار دادن پول نقد (راجرز له) مشخصات فنی در وام از خانه من هست. این یکی از قطعات مورد علاقه من هست، اما آن می افزاید روشنایی کامل به مغازه که با آن در نظر گرفتن تعطیلات کمی خوشحالم.

آینده شما و فروشگاه شما چیست؟

هفتم: ما در حال دستور کار ریزی برای باز کردن فروشگاه بیشتر چهار سال. نمی توانم به ملاقات همسایه تازه صبر کنید!

یکی از درس های شما از باز کردن فروشگاه یاد گرفته چیست؟

هفتم: یکی از اهداف ما با خرده فروشی این هست که خودمان را به هر ۱ از مغازه جامعه محلی ادغام و ما یاد گرفته ایم که مهم هست که واقعا می دانم منطقه قبل از حرکت هست. ما موفقیت با ما سنت مرکز در قسمت با تجربه قبلی ما با پاپ آپ در اطراف گوشه و دانش صمیمی محله هست که از هزینه های زمان وجود داشتیم. همیشه می خواهیم به اطرافمان را قبل از قرار دادن ریشه های پایین آشنا شوید.

WF: پالت را ساده نگه دارید. طراحی(طرح ریزی) عناصر چند به تاثیر بزرگی داشته باشند و اجازه دهید مواد انجام بسیاری از کار.

اگر ۱ تکه از مشاوره را به کسی که می خواهد به دنبال مسیر مشابه را به شما بدهد می تواند آنچه در آن می شود؟

هفتم: این امر می تواند چه استفاده مادرم به من بگویید که وقتی من کوچک بودم: TYB، بچه. یعنی “سعی تو می کنی.” ایجاد کسب و کار نیاز به سختی! لازم هست پرشور و انرژی برای آنچه شما در حال ایجاد بی بند و بار هست.

WF: برو با شهود، ساخت مدل فیزیکی، اجازه دهید موانع تبدیل به فرصت های طراحی(طرح ریزی) (یعنی اتاق اتصالات استوانه بود گرفته شده نیاز به دسترسی ADA. شعاع چرخش لازم دیکته فرم هست که ما فکر می کنیم جالب هست که بیان شد کمک کرد).

به محل Nolita صدا در فضای باز، جلوگیری از ۲۵۱ مرکز خیابان نیویورک، نیویورک ۱۰۰۱۳٫

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید