دبی شرکت(کمپانی) چهره چالش های عمده ای با طرح برداشت آب از کوه های یخ | Inhabitat

[ad_1]

به عنوان افزایش جهانی درجه حرارت جهانی گرم شدن، یخ کلاه و یخچالهای طبیعی ادامه در افزایش سرعت ذوب. در حالی که واقعیت این اختلال برخی، آن اخبار مثبت ملی مشاور اداره محدود، مستقر در دبی، هند در نظر گرفته شده هست. از آنجا که این شرکت(کمپانی) به برداشت توده در اقیانوس هند جنوبی و دو آنها مایل ۵,۷۰۰ (۹۲۰۰ کیلومتر) دنبال این دور هست به خلیج فارس، که در آن آنها می تواند ذوب شده و به کسب و کارهای محلی به فروش می رسد یا به بازار عرضه شده به عنوان یکی از جاذبه های توریستی. با این حال بلند پروازانه شرکت(کمپانی) دبی چالش های زیادی در آن جاه طلبی از جمله مخالفت فعالان زیست محیطی مواجه هست.

 دبی شرکت(کمپانی)، برداشت توده یخ شناور، قطب جنوب، استرالیا، محیط زیست گرایی، تغییرات آب و هوایی

Phys گزارش که برای انجام وظیفه برداشت توده, شرکت(کمپانی) می فرستادن کشتی به جزیره هرد رزرو طبیعت استرالیا و بین کوه های بزرگ یخ اندازه شهر در جستجوی کامیون به اندازه تکه های هدایت. بعدلقب از آن، کوه های یخ کوچکتر را به قایق با شبکه امن و هزاران مایل را به مقصد مورد نظر بکشید.

مدیر عامل شرکت(کمپانی) عبدالله آل Shehi، معتقد هست که اکثر توده ۱ کوه یخ زیر آب هست که توده هنوز قابل توجهی در طول سفر ذوب شدن. آل Shehi تا حد زیادی در مورد دیدار هست که کسی که با موفقیت حمل و نقل یخی قادر به برگزاری ۲۰ میلیارد گالن از آب شیرین به آب منطقه خلیج انتظار می تواند هیجان زده هست. این هست زیرا در نروژ، به عنوان مثال، ۱ کارخانه یا محل تقطیر ۷۵۰ میلی لیتر بطری توده یخ شناور ذوب شده قطب شمال $۱۰۰ در هر فروش. با این حال، یخ از قطب جنوب منابع فور driest وجود در جهان، بنابراین، بازده آب بسیار کمتر. اگر تمام مجوز های مورد نیاز به دست آمده، برداشت در ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد.

با دقت به رابرت Brears، بنیانگذار Mitidaption، پروژه سرمایه گذاری اولیه حداقل ۵۰۰ میلیون دلار نیاز داشته هست. علاوه بر این، این شرکت(کمپانی) انواع موانع مواجه هست. برای یکی، استرالیا به شدت محدودیت دسترسی به منظور حفظ اکوسیستم متنوع پرندگان مهاجر، پنگوئن، مهر و موم و ماهی. این می تواند به وسیله کشتی های بزرگ مختل می شود. علاوه بر این، قطب جنوب را به پیمان های جهانی هست که دستور مقررات زیست محیطی سخت و ممنوعیت تلاش های معدن و نظامی هست.

 دبی شرکت(کمپانی)، برداشت توده یخ شناور، قطب جنوب، استرالیا، محیط زیست گرایی، تغییرات آب و هوایی

گفت: کریستوفر Readinger، سر از تیم قطب جنوب در مرکز ایالات متحده ملی یخ،

“هزاران و هزاران نفر از کوه های یخ شناور در اطراف وجود دارد و آنها را بدون اخطار به حرکت می کند. طوفان های پایین وجود دارد را می توان واقعا وحشیانه، و وجود ندارد واقعا هر کسی که می تواند کمک کند.”

محیط زیست هستند نیز عرضه ثابت قدم به طرح شرکت(کمپانی) دبی به عنوان آنها استدلال می کنند ۱ روش ساده تر به آدرس تغییر آب و هوا در خاورمیانه وجود دارد. نمونه داده شده عبارتند از آبیاری قطره ای رفع نشت و آب conservations. هدی Baraka سخنگوی ۳۵۰٫org گروه آب و وکالت گفت: “این منطقه هست که در منطقه مرکزی صنعت نفت جهانی آن را در صف مقدم این امواج گرما بزرگ، مجنون را تجربه شود و تنها ۱ راه برای جلوگیری از این وجود دارد — کاهش تولید گازهای گلخانه ای و حفظ تمام سوخت های فسیلی در زمین هست.”

مرتبط با: نرم افزار ۷۰ مایل در قفسه های یخ قطب جنوب می تواند ایجاد دلاور به اندازه کوه یخ

 دبی شرکت(کمپانی)، برداشت توده یخ شناور، قطب جنوب، استرالیا، محیط زیست گرایی و تغییرات آب و هوایی

چرا که پروژه “بیهوده فوق العاده و گران قیمت ترین راه” به مبارزه با تغییر آب و هوا “برای اجرای کانتر به تمام ایده های سازگاری تغییر آب و هوا، به نظر می رسد” می گوید: شارلوت Streck مدیر شرکت(کمپانی) مشاوره آب و هوا تمرکز , شرکت(کمپانی) دبی به دریافت تامین مالی از گروه های سرمایه گذاری سبز بعید هست.

از طریق Phys

عکس از طریق Pixabay

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید