دانشمندان تلاش خواهد کرد برای اولین بار به تمرین به گوشته زمین | Inhabitat

[ad_1]

دانشمندان بطور عمودی زمین برای یکی از اسرار گذشته خود می خواهید. گروه بین المللی از محققان به رهبری ژاپن آژانس دریایی زمین علم و فناوری می گویند آنها قصد دارند که اولین تمرین با موفقیت به گوشته هست که منطقه بین این سیاره پوسته بیرونی و هسته درونی خود ساندویچ. اگر چه مانتل حدود ۸۰ درصد از جرم زمین می سازد، بسیاری از آن زمین شناسی انیگما باقی مانده هست. “ما دقیق [composition] از گوشته هنوز نمی دانند،” محقق آبه Natsue سی ان ان گفت.

 ژاپن، JAMSTEC، زمین شناسی، ژاپن آژانس زمین دریایی علوم و تکنولوژی گوشته

دسترسی مانتل JAMSTEC خواهد شد اعزام Chikyu یکی از بزرگترین و پیچیده ترین حفاری عروق به نفوذ ۲٫۵ مایل از اقیانوس و سپس دیگری مایل ۳٫۷ از کف دریا (معروف به پوسته). دولت ژاپن سفر امیدوار هست که اطلاعات gleaned کمک خواهد کرد که دانشمندان بهتر پیش گوی زلزله پشتیبان گیری هست.

مرتبط: زمین شناسان پیدا قاره هفتم پنهان شده در چشم ساده

“در ژاپن ما برخی از آتشفشان و زلزله و چنین نوع خطرات طبیعی هست”، گفت: آبه. “مردم [want to create]… نمی دانم چه نوع از عوامل استفاده از برخی از تجهیزات مانیتورینگ و یا تجزیه و تحلیل اما ما. بنابراین ما نیاز به سیستم طبیعی تر به وضوح و دقيقا می دانم… ما به زمین به رعایت دقیق تر هست.”

 ژاپن, JAMSTEC, زمین شناسی, ژاپن آژانس علوم دریایی و زمین و فناوري گوشته

هر سه سایت حفاری در حال حاضر تحت بررسی در اقیانوس آرام واقع شده هست. اولین خاموش هاوایی, دومین, کاستاریکا هست و سوم خاموش مکزیک هست. “ما در حال حاضر حفر و برخی از نمونه ها از کف اقیانوس اما [only] از بالا گرفته,” گفت: آبه. “[We want] به حفاری از کف اقیانوس به گوشته عمیق تر و تازه هست.”

از طریق CNN

زمین تصویر از طریق ویکی مدیا و فلیکر

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید