خوشحال ۱۵۰th تولدت به فرانک لوید رایت: چگونه شما می توانید میراث او را

[ad_1]

در حالی که ۸ ژوئن علائم ۱۵۰ سالگرد هفتم فرانک لوید رایت هست تولد، استوارت Graff، رئیس جمهور و مدیر عامل از فرانک لوید رایت بنیاد استدلال مهندس آرشیتکت بزرگ جشن امروز حتی بیشتر مربوطه هست. به آینده می آید، رایت قطعا جلوتر از زمان خود بود — شات های طولانی. قبل از آن حتی در واژگان ما شد او سراسر طراحی پایدار. او آیین اساسی که بیشتر به آرامی بر روی زمین زندگی می کنیم باید بود. او تصور باز مفهوم زندگی قبل از renovators خانه HGTV پایین دیوار ضربه زدن بودند. او بر این باور بودند که خانه ما باید بیشتر باز و سیال و قابل زندگی باشد.

“فرانک لوید رایت دید قرار دادن او تاكنون جلوتر از زمان خود هست که تکنولوژی در حال حاضر تنها به ایده های خود را هست که ابتلا به” گفت: Graff. “ما افتخار زندگی خود را نه تنها با نگاهی در عظمت او، اما او پیروی و همیشه منتظر برای دیدن چگونه میراث خود را ادامه خواهد داد تغییر چگونه زندگی می کنیم و چگونه ما را به آینده ساخت.”

Graff در زمان زمام فرانک لوید رایت بنیاد کمی بیش از ۱ سال پیش. خود تعریف شده “دوره نقاهت وکیل” با سابقه در رهبری سازمانی Graff قطعا مهندس آرشیتکت نبود اما او شور و شوق برای معماری در زادگاهش شیکاگو شاید بزرگترین شهر معماری پیشگام را برانگیخته بود. بعدلقب از تمرین مالکیت معنوی و قانون شرکت(کمپانی) ها برای سال های بسیاری، بعدلقب از آن منجر به کسب و کار با نیوول Rubbermaid و Valspar، Graff بینش شرکت(کمپانی) خود را به بنیاد غیر انتفاعی می آورد.

فالینگ واتر، رابرت P. Ruschak حسن نیت عرضه میدهد محافظت از پنسیلوانیا غربی

من باور به خدا، فقط به من طلسم آن طبیعت. -فرانک لوید رایت

Graff اشتیاق عفونی برای رایت، کار و ماموریت خود را به عنوان را می بیند تشویق بازنگری کار رایت را نه به عنوان درس تاریخ اما به عنوان کسی که به ما بگویید در مورد آینده هست. کار رایت را تحت تاثیر قرار من مسیر شغلی، چگونه جهان به نظر من خواهم دیگران را که همان شور “گفت: «و Graff. Graff و پایه و اساس کمتر علاقه مند به حفظ طوطي رایت، اصول و در عوض بر راه مردم آنها را در زندگی خود را اعمال می شود متمرکز شده اند.

Graff گفت: بهترین راه برای یادگیری در مورد اصول رایت، به آنها دست اول تجربه هست.

Pielage اندرو؛ کپی رایت فرانک لوید رایت

چگونه به درک رایت فلسفه از زندگی

  • شده فرانک لوید رایت ساختمان نزدیک به خانه. شما به احتمال زیاد کاملا آشنا با تفاوت های ظریف از زندگی در محیط زیست خود را. خانه رایت محلی سفر پرداخت، شما خواهید دید که چگونه او تصور می کردند که ساختمان باید کار برای شما و در هماهنگی با مناظر محلی. نگاه از نزدیک در مصالح بنایی ساختمان جهت ارتفاع و طرح طبقه.
  • پیدا کردن رایت در ۱ محیط بسیار متفاوت و مقایسه. از طریق مقایسه آن درک احشایی از چه رایت “معماری ارگانیک.” به معنای دریافت کنید

با دقت به Graff، به غیر از اقامت در خانه رایت این بهترین راه برای درک واقعا رایت، آرمان برای زندگی هست. به عنوان مثال، Graff سفر به خانه مارتین داروین در بوفالو و آن خواهر Graycliff خانه در دربی، نیویورک، در ساحل دریاچه ایری را توصیه می کند. می بینید که او ساخته شده برای همان مشتری چگونه رایت به دو سایت متفاوت پاسخ — خانواده مارتین. Graff گفت: “من به خصوص چگونه پاسخ به خانم مارتین عدم بینایی در طراحی Graycliff ما آموزش چگونه پاسخ خود ایده آلی معماری نه تنها به چشم انداز، بلکه به زندگی مردم هست که ساختار هست که او طراحی شده ساکن خواهد بود قدردانی”. “بین دو ویژگی ای که ساخته شده، شما نه تنها تحول سبک معماری و استفاده از مواد بلکه دقت عمیق به جزئیات را ببینید.”

شب Taliesin غرب اگر شما به دنبال سفر برای اضافه کردن به لیست سطل که به وسیله اندرو Pielage

عکس Graff نشان می دهد که شما پرواز به Scottsdale به غرب Taliesin، رایت، زمستان خانه و صحرا آزمایشگاهی در اسکاتسدیل آریزونا، آریزونا و دفتر مرکزی بنیاد. در حالی که گوگنهایم نیویورک برجسته معماری و فالینگ واتر در نظر گرفته می شود تعریف معماری ارگانیک، غرب Taliesin رایت در آزمایشگاه بود. نمونه ای از آنچه او می خواست به طراحی که کاملا رایگان هست از خواسته های مشتری هست. ساختار دیوارها از سنگ تراشی کویر ساخته شده، ناخن ها و رایت دیوارها و درگاه خود خواهد بود. او دائما در تلاش برای بهبود در طراحی شد.

عکس Taliesin غرب کشور، به وسیله اندرو Pielage

بنیاد را هدف این هست که درست به فلسفه آزمایشگاهی که به جای slavishly باقی مانده در گذشته باقی می ماند. موزه خانه اما جایی برای کشف فن آوری لبه برش نیست. بنابراین آنها در آزمایش با روش های تازه با تکنولوژی بالا برای نصب لوله کشی (unsexy، اما لازم!) و گسترش مواد تازه به جای سقف بوم که پایدار و مقاوم در برابر آب و هوا و انرژی کارآمد در آب و هوای خشن کویر.

به عنوان پایه و اساس کشیدن از همه برای رایت، تولد ۱۵۰ با رویدادهای سراسر جهان متوقف هست این سال کامل به تجربه معتبر فرانک لوید رایت هست. این خدمات عبارتند از $۱٫۵۰ پذیرش در بسیاری از سایت های رایت را سراسر کشور، درگیر شدن مذاکرات و تورهای ویژه، گذشته نگر در کار رایت در موزه هنر مدرن در نیویورک و ۱۵۰ ساعت رایت در بوفالو و بسیاری دیگر.

دیوید و گلادیس خانه رایت در فونیکس آریزونا

فرانک لوید رایت مشاوره برای طراحان
مشاوره همه ی سرگذشتی هست. بنابراین زمانی که خواسته برای مشاوره برای طراحان مشتاق یا معماران، Graff گفت که رایت آنها را به انجام کاری که او کرد تشویق می: یافتن صدای خود را. زمانی که رایت بود فرصت عرضه شده به وسیله دانیل Burnam تحصيل در اکول د Beaux Arts در پاریس، با کار انتظار او در بازگشت او او او تبدیل. در عوض، او نگاه به یافتن صدای خود را در محیط زیست خود را. او می خواست ما را ۱ رویکرد آرام به ساختار زندگی ما و ایجاد ساختمان هست که بر روی زمین از زمین.

“رایت حرفه ای عهد از چقدر آسان تر هست برای انجام کار بزرگ هنگامی که احترام به جهان اطراف شما، گفت:” Graff.

Westcott خانه حسن مارتا Wojcik به وسیله هاتفیلد راد

عکس “بعدلقب برو جلو،” Graff “پیدا کردن صدای معتبر و استفاده از آن را اختلاف مثبت در جهان خود را.” می گوید: رایت تایید می کند.

برای یادگیری و به حوادث در نزدیکی شما، پیدا شده FLW150.com.

شده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرانک لوید رایت و میراث او را FrankLloydWright.org.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید