خم بزرگ: این هست که هدف این برج خمیده دیوانه برای نیویورک به جهان طولانی ترین آسمان خراش | Inhabitat

[ad_1]

شهر نیویورک وسواس با ساخت آسمان خراش ها فوق العاده بلند، لاغر باید به لقب ۱ شگفتی را به هیچ کس آمده. دهه، معماران و گسترش دهندگان به “خارج-وابسته به قضیب” هم به اعتبار و زشت و ناپسند مقدار پول نقد کار کرده اند. نیویورک برپایه استودیوی Oiio به اندازه کافی از روند بلندتر-هست-بهتر – داشته هست و آنها در حال حاضر هدف برای ایجاد “طولانی ترین آسمان خراش در جهان”–درستی به لقب “خم بزرگ”-به منظور جلب دقت به وضعیت املاک پوچ این شهر. هدف از پیشنهاد خم بزرگ شود طولانی ترین آسمان خراش در جهان – شکوه کردن حتی دبی برج خلیفه – برج به نصف در شکل U وارونه تاشو.

 طولانی ترین آسمان خراش در جهان, بلندترین آسمانخراش در جهان، بزرگ خم آسمان خراش، خم بزرگ، با دقت استودیو استودیو Oiio

 طولانی ترین آسمان خراش در جهان, بلندترین آسمانخراش در جهان، بزرگ خم آسمان خراش، خم بزرگ با دقت استودیو استودیو Oiio، Ioannis Oikonomou، خم بزرگ برج, معماری نیویورک ، آسمان خراش های نیویورک, طراحی(طرح ریزی) آسمان خراش، روند معماری، برج لاغر، فوق العاده ساختمان های بلند، منتقدان معماری، nyc قوانین منطقه بندی، برج های نیویورک, آسمانخراش خم بزرگ, املاک و مستغلات نیویورک، نیویورک حباب املاک و مستغلات، آسمان خراش های نیویورک

خم بزرگ ۴۰۰۰ پا بلند دارای شکل آسمان خراش که می loom بیش از برج در طول ردیف میلیاردر شهر نیویورک هست. طرح فضای فوق مدرن با عکس بالا بدانوسیله مردان پولدار گرفتن مرکز صحنه در تفاسیر بیرون کشیدن. با دقت به معماری، طراحی(طرح ریزی) “bendy” در پاسخ به این شهر در uber بلند آسمان خراش که برای “خم کدهای ساختمان” و با استفاده از ارتفاع خود را به قیمت های گزاف فرمان بود.

مرتبط با: جهان بلندترین آسمان خراش الوار پیشنهادی برای لندن


پیشنهاد ساختمان برای خم بزرگ خوانده شده “ما معمولا در مورد واپسین بلندترین بنای یادگیری و ما همیشه تحت تاثیر قرار گرفته به وسیله قیمت آن در هر فوت مربع. به نظر می رسد که ارتفاع ملک عمل مجوز آن را به گران. قوانین منطقه بندی شهر نیویورک دسته عجیب و غریب از طریق کلاهبرداری که گسترش دهندگان سعی کنید حداکثر ارتفاع اموال خود را به منظور آن دم با اعتبار بالا افزایش ساختار را ایجاد کرده هست. اما اگر ما جایگزین ارتفاع با طول اگر ما ساختمان های بلند به جای بلند بود؟ اگر ما موفق به خم ساختار ما به جای خم قوانین منطقه بندی نیویورک ما قادر به ایجاد یکی از شاخص ترین ساختمان ها در منهتن خواهد بود.”

در مصاحبه ای با کوارتز Ioannis Oikonomou Oiio را توضیح می دهد که این پروژه(طرح) با هدف “به منظور بالا بردن آگاهی در نهایت قانون خم که ظهور چنین نیاز به وسیله پیشنهاد سناریو حتی بیشتر شدید، هنوز دست یافتنی هست.” این واقعیت هست که طراحی(طرح ریزی) عملی این هست که چه چیزی باعث خم بزرگ طراحی(طرح ریزی) جذاب تر هست. با مهندسی پیشرفته کنونی و آسانسور هست که به صورت افقی حرکت می کند و همچنین عمودی، برج U شکل بالقوه تواند ساخته شده هست–و آن را حتی با نیویورک فعلی قوانین منطقه بندی مطابقت دارد.

“وجود دارد، هیچ چیز به خصوص که هنوز در حال حاضر آزمایش شده در سازه بلند حاضر خواستار” Oikonomou می گوید. اگر واقع اگر طراحی(طرح ریزی) آسمان خراش به ثمر آمدند آن اندازه می رسد دبی برج خلیفه که در پای ۲,۷۲۲ جهان بلندترین (و طولانی ترین) ساختمان هست.

+ استودیو Oiio

از طریق سی ان ان

 استودیو Oiio Ioannis Oikonomou، برج بزرگ خم، نیویورک، آسمان خراش های نیویورک, طراحی(طرح ریزی) آسمان خراش، روند معماری، برج های لاغر، فوق العاده ساختمان های بلند، منتقدان معماری، جواهرات nyc منطقه بندی قوانین نیویورک برج آسمان خراش خم بزرگ, املاک و مستغلات نیویورک nyc حباب املاک و مستغلات، نیویورک طراحی(طرح ریزی)، بحث های معماری

Imags از طریق استودیو Oiio

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید