جمعه پنج با Penson لی

[ad_1]

با دفاتر در لندن، پکن و شهر نیویورک، PENSON به بالای محصول از معماری و طراحی(طرح ریزی) داخلی شرکت(کمپانی) شرکت(کمپانی) نوآورانه بنیانگذار و مدیر عامل، لی Penson افزایش یافته هست. او به وضوح چشم تیز کردم و طبیعت پرماجرا هست که خود را به این نوع از فک و رها کردن خلاقیت افراد آشنایی به کشیده شده و کسب خواهید به شیر. فهرست خود را از مشتریان شامل امثال جی Z گوگل پلی استیشن جگوار لندرور Lotte برج جهان کار همکاری و بهره، ساخت PENSON رفتن به استودیو برای تغییر بازی طراحی(طرح ریزی). این هفته جمعه پنج نگاه دقیق تری به انسان در رأس PENSON هست که از تراکم خود را نشان می دهد او هیجان دلخواهی برای زندگی می شود.

۱٫ هوا
من به هر چیزی انسان ساخته شده idolise که پرواز می کند. پرندگان شگفت انگیز موجودات آلی مهندسی & تکنولوژی هستند. خدا من دوست دارم به پرنده! اما آن را به لقب هسته توانمندساز به سفر جهان برای کار & لذت “بلند” ۱ چیزی هست که من نمی توانم بدون، زندگی هست. من همیشه صندلی کنار پنجره را. بالابر توانمندساز به قایقرانی چیز دیگری که دوست دارم هم. بسیاری از مردم نمی دانند که بادبان استفاده می کند “بلند” زمانی که قایقرانی در خلاف جهت باد؛ شما به معنای واقعی کلمه خلاف جهت باد مکیده هست. بالابر هدیه شگفت انگیز برای همه ما هست اما بنابراین من حدس می زنم هوا جسم هست ۱ شی به این ترتیب نیست. (عکس گرفته شده بیش از باهاما در کار سفر به جمهوری دومینیکن)

۲٫ موسیقی
زمانی که ما در پایان ما کمیسیون اول جی Z، ما بی سیم فی فن آوری تازه به نام Sonos قبل از راه اندازی آن نصب. با جعبه پایه & چند بلندگو نامرئی خال خال اطراف فضای کیفیت & دسترسی به صدای من منفجر دور. ما داریم Sonos در مزرعه ما ما پد لندن در کارگاه ماشین من & در استودیو PENSON در لندن، پکن & NYC. دریافت تصویر: موسیقی در محل کار باعث می شود ما همه سرما تمرکز شود خلاق & تیک تیک به لقب ۱ خانواده واحد. بیشتر کسب و کار باید موسیقی را در اطلاعات شما کار داشته باشد.

۳٫ خلبان قلم V-Fineliner
در دسامبر سال ۲۰۱۶ من زندگی رسم کلاس برای هر کس در PENSON مرتب. بسیاری در این خصوص بی دست و پا بر داشت در ابتدا, برخی حتی ایده عجیب و غریب به نام اما بعد از سریع ۲ اول-دقیقه ورزش به جذب نور، همه را با قلاب شده بود. من خواستار شدند که ما تنها استفاده از زغال چوب. هر کس می خواهد به انجام دوباره به زودی! اما اگر من من V قلم برای من روز به روز، من در واقع فرم خفیف اضطراب جدایی. ضخامت از نوک آن & جوهر راه جریان کار را لذت بخش ترین قلم من تا کنون استفاده می شود به منظور جلب با. من به سرعت می تواند هر چیزی را با سهولت طرح. همانطور که همیشه گفته ام، PENSON حل مشکلات، این فقط اتفاق می افتد که ما هم قرعه کشی.

۴٫ دوچرخه سواری جاده من
۵k هر روز بدون شکست نگه می دارد بسیاری از چیزها در خلیج. من می گویم. هر بخشی را در این دوچرخه Guerciotti ایتالیایی که من ساخته شده از کربن ساخته شده هست. فقط چرخ دنده آجیل & پیچ و مهره از فلزات سبک وزن ساخته شده هست. آیرودینامیک احساس به لقب اینکه شما پشت اتوبوس سوار که آن طور مداوم هست که در آن هیچ کشیدن وجود دارد. این بهترین راه برای دیدن روستا تا کنون هست!

۵٫ نیلوفر آبی من ۵۱A
یکی از اتومبیل های تاریخی ۱۹۶۷ تاریخی فرمول فورد که من در مسابقات قهرمانی مسابقه هر سال هست. من آن را بعد از پیدا کردن آن را در انبار در کالیفرنیا، جایی که در آن ایستاده بود در قطعه & ۳۷ سال دست نخورده بوده بازیابی. دلتنگ هست، با شکوه، آن چیزی هست که تحسین مردم هنگامی که آنها را در آن خیره نگاه کردن. آن عکس شده هست، به نمایش گذاشته & نمی توان جایگزین. شادی به ارمغان می آورد این ماشین کوچک ویژه به مردم & خودم در رویداد های نژاد فقط شگفت انگیزی هست. این مدت کوتاهی همسر & دختر من به لقب بخشی از چیزهایی که من نمی تواند زندگی بدون دنبال هست.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید