جمعه پنج با رنه گونزالس

[ad_1]

عکس به وسیله استفان Goettlicher

رنه گونزالس یکی از مشهورترین معماران میامی را که می رود فراتر از فقط طراحی(طرح ریزی) ساختمان هست. برنده جایزه معماری(سازنده) برای پروژه(طرح) های مسکونی و تجاری خود فراتر از خود میامی محلی هر با تمرکز بر اکتشاف مواد ساخته های نوآورانه و تجربه به یاد ماندنی برای همه کسانی که به آنها اشاره کرد. بعد از بدست آوردن مدرک لیسانس طراحی(طرح ریزی) خود را از دانشگاه فلوریدا گونزالس دریافت مدرک کارشناسی ارشد معماری خود را از UCLA و سرانجام شرکت(کمپانی) eponymous خود معماری(سازنده) گونزالس رنه در سال ۱۹۹۷ افتتاح شد. علاوه بر این شرکت(کمپانی) ۱ لیست طولانی از جوایز معتبر، پروژه(طرح) های خود را در بیش از ۲۰۰ نشریات محلی، جهانی، از جمله نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال، خلاصه معماری، ساکن، دکور ال، کلان شهر، گزارش Robb، تصویر زمینه *, متروپولیتن صفحه اساسی و بسیاری برجسته شده اند بیشتر هست. هنگام طراحی(طرح ریزی) نیست، او می تواند در کلاس درس تدريس در UCLA دانشگاه ویرجینیا دانشگاه فلوریدا دانشگاه میامی فلوریدا دانشگاه بین المللی دانشگاه سان فرانسیسکو د اکوادور و دانشگاه مرکزی ونزوئلا د یافت. نگاهی به در جمعه این هفته پنج که گونزالز ترکیبی از هنر مدرن طراحی(طرح ریزی) مناظر و خاطرات سهام.

عکس به وسیله رنه گونزالس، نارنگی رقیق از RGA و Ermičs آلمانی ها همکاری دریا و آسمان

۱٫ مشاهده Biscayne خلیج هنگام عبور از گذرگاه های ونیزی در میامی
را به صورت روزانه تجربه تراورس جزایر بین میامی و ساحل میامی در رفت و آمد من دنباله مشاهدات خلیج تقویت ویژه كيفيت محيطي شهر و ارتباط آن با چشم انداز طبیعی را نشان می دهد.

منبع عکس

۲٫ پدر بزرگ من پیراهن guayabera
این نوع پیراهن قطعه بسیار کاربردی و بنیادی از مد های گرمسیری هست که روابط فرهنگی قوی به کوبا هست. به طور سنتی ساخته شده از پارچه کتانی یا پنبه با جیب، مناسب برای گرما و نیز در برابر خورشید محافظت می کند. این قطعه همه کاره از لباس هست که می تواند پوشیده معمولی و یا در آن نسخه آستین بلند، به مناسبت های رسمی جای لباس رسمی هست.

عکس به وسیله رنه گونزالس

۳٫ آنیش کاپور لامپ
این نور، بصورت نسخه محدود تیت مدرن در اوایل ۲۰۰۰s تولید ایجاد انواع تنش های شکننده آن شکل جریان آرام اشک معلق در هوا.

عکس به وسیله رنه گونزالس

۴٫ رابرت غوغا، جایگزینی و غفلت هوشیار (۲۰۰۱)
این قطعه به وسیله دوستم رابرت قطاری از روشن فکر و lowbrow. استفاده از مواد بسیار عادی – آرد ماکارونی رشته فرنگی رنگ براق سیاه و سفید – او چیزی از زندگی روزمره چیزی پیچیده و فریبنده تبدیل به.

عکس به وسیله رایت شیکاگو

۵٫ کارد و چنگال آرنی جاکوبسن برای طراحی(طرح ریزی) گئورگ جنسن
در سال ۱۹۵۷ این دسته کلاسیک از قاشق حداقل و مجسمه هست. من می رسم به راه چیزی به لقب ساده به لقب ۱ قاشق فعاليت روزانه ناهار خوری به تجربه بیشتر عمیقا sensorial تبدیل.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید