جایی که من کار: هارون ادواردز از چارلز

[ad_1]

هارون ادواردز هست نیمی از آژانس دیجیتال برنده جایزه، چارلز که او را با خواهر او، سامانتا ادواردز مشترک ایجاد. نیویورک شهر برپایه شرکت(کمپانی)، که همچنین دارای دفاتر در شیکاگو و لندن، مغز پشت تبلیغات برخی برندهای قابل دقت ترین کسب و کار مانند کارتیه مینی وال استریت ژورنال رسانه های بلومبرگ همچنین مرتبط علامت های تجاری مانند Misha Nonoo الن تریسی و آرماندو کابرال مد. آنها همچنین برنده جایزه طراحی(طرح ریزی) دیجیتال برای Cocainenomics از طریق وال استریت ژورنال Netflix را نشان می دهد Narcos. خواستن همه کارکنان خود را به صدا در برخی از موضوعات بحث برانگیز ترین امروز این دو تشویق به نوشتن مقاله برای مجله تازگی راه اندازی خود را آنلاین, چارلی, از جمله موضوعاتی مانند نژاد، سانسور، و فرهنگ از ترس. جایی که من کار می کنند، برای این ماه هارون ما روز کار خود را و فرایندهای خلاق و طراحی(طرح ریزی) پشت چارلز NYC دفاتر طول می کشد.

چه سبک کار معمولی هست؟

می گویند دستور کار کار من خیلی regimented اما من بهترین کار هست که معمولا در ۷ صبح زمانی که من در حمام انجام شده هست. من می خواهم به ۱ وظیفه اهداف زیادی برای این هفته و در راه رفتن من به کار، کسانی که اهداف بزرگتر به اهداف بیشتر گاز به اندازه هر روز شکستن. من ساعت را تنظیم نمی شوند اما معمولا در دفتر در ۸٫۳۰ از درب به وسیله ۷ بعد از ظهر من و اما این تغییر می تواند به خصوص اگر من درگیری های مشتری.

محیط کار/استودیو شما مانند چیست؟

موسیقی جزء اساسی در اینجا در چارلز هست. ما صرف ماه سرهم بند با سطح صدا پخش دفتر خلق و خوی / vibes و نهفته در هر گوشه و گوشه سخنران Sonos ماساژ به آرامی به آب های خلاقانه ما. به طور کلی محیط زیست دوستانه استقبال با مقدار زیادی از نور خورشید طبیعی بافت های نور و سبز هست. ما گیاهان عشق و ايمان به «ما طبیعت پرورش» طوری که آیا آن ۱ انجیر نیم دوجین ما درختان یا جدول بالا terrariums وجود در فضای شما پیدا خواهد کرد که نوعی زندگی ارگانیسم تنفس.

چگونه خود را اداره سازمان یافته/چیده شده هست؟

من در مخزن ماهی شیشه ای احاطه انبوهی از کاغذ و قلم و scribbles در notepads نشسته. من تماس هرج و مرج آن سازمان یافته، برخی از مردم اسمش را میکشید اما برای من کار می کند و من نمی خواهد آن که به هیچ وجه. من هنوز به حال در عمل و قبلا من همیشه نشسته با تیم من احساس آن هست مهم برای آنها بدانند چگونه سرمایه گذاری و درگیر من بود در روز به روز. به لقب آژانس رشد کرده هست دیگر ممکن هست اما من سعی می کنم به شناور در اطراف دفتر تا آنجا که من می توانم بودن “که” پسر به دنبال بیش از شانه های همکارانش و پرتاب در من دو سنت.

باقی مانده فضای تقسیم به مناطق ۴ تیم خلاق منطقه تکنولوژی فضای کار، سرگرمی مشتری / منطقه و واپسین اما حداقل انتظار ما استودیو تازه محتوا، جین. برای تجهیز ما را به قلاب قرمز برپایه دوست و طراح کوین سوختگی به ساخت پایدار میز مدولار ساخته شده از بازیافت کوچه بولینگ سهام تبدیل شده. این میز به سن، اضافه کردن گرما و شخصیت به دیوار سفید وسرد گرادیان پنتون کتاب و tchotchkes جمع آوری شده در طول سال سفر ساخته شد.

۲ مناطق بسته داریم، یکی در خدمت به لقب اتاق کنفرانس رسمی برای مشتری جلسات و کیوسک تلفن برای تماس های خصوصی دیگر.

در نهایت و مهمتر از همه، ما طراحی(طرح ریزی) سفارشی پا ۱۲ افرا جامد چوب نوار با چرخش چرخ، که اجازه می دهد تا ما را به ایجاد ۱ منطقه چند منظوره برای سرگرم کننده.

چه مدت شما را در این فضا شده هست؟ که در آن شما را قبل از آن کار می کرده اید؟

ما در ۸۰۰ فوت مربع فضا در برادوی ۱ بلوک از کانال خیابان آغاز شده تا، نساجی decried ساختمان با پسر آسانسور خیلی دوستانه بود. بدون پنجره وجود دارد و در طول تابستان خیلی غیر قابل تحمل بود.

سپس به ساختمان کنونی خود نقل مکان کرد و گرفت تا استودیو عکاسی هست که بزرگتر از نیازهای ما هست، ما واقعا آن را ماست اما با رشد نمایی تیم های پایه ما مشتری ما به سرعت outgrew فضا.

پرش به ما فضای فعلی هست که وکلای قدیمی دفتر از سال ۱۹۷۰ دست نخورده بود، ما فضای gutted و برخی از موارد برای یادگاری نگه داشته، مهمترین دوار تلفن در حال حاضر قطع کرد ما یکپارچه و صندلی چرم اجرایی.

اگر شما چیزی را در مورد فضای کاری خود را تغییر می تواند، آنچه در آن می شود؟

زمینه های حفظ حریم خصوصی. ما فاقد زمینه های متعدد به سالن و خصوصی کار می کنند. ما استفاده از اتاق کنفرانس دوم ما به لقب پناهگاه اما این امر می تواند بزرگ زمینه را برای همکاری که در محیط باز اختصاص داده شده. بسکتبال و سیم پیچ راه پله منجر به طبقه دوم پر از بازی و تلاش… که برای چارلز ۵٫۰–ما در حال حاضر هستند در ۳٫۰٫

حیوان خانگی دفتر هست؟

متاسفانه دفتر ما سگ چپ و رهبری به شیکاگو با صاحب او هنگامی که او نقل مکان. او بود تریر مرز و نوشیدنی های مورد علاقه من، استلا نام.

شما را نیاز به موسیقی در بعد زمینه? اگر چنین هست، که برخی از مورد علاقه های شما هستند?

اگر شما موسیقی شما به سادگی متناسب نیست در اینجا را دوست ندارم. ما طیف کاملی از ملودیهای هست که در طول هفته از instrumentals بازی هست / جاز vibes در صبح به بعد از ظهر بودن بیشتر متمرکز اطراف مستقل / حداقل فناوری / خانه و در گاراژ مناسبت نادر. Solange، Sampha، badbadnotgood، شادی اوربیسن، پادشاه Krule چند به ذکر هستند.

چگونه شما ایده های ضبط?

ما چارلز Moleskines و من برای پر کردن آنها در روز با مرغ ابتدا بدنام. نوشتن به چیزهایی که همیشه برای من کار کرده هست و این تنها راه من می تواند نگه بالای وظایف من هست.

هیئت مدیره الهام را ندارید? در آن حال حاضر چیست؟

Pinterest و نمایش مشخصات عمومی من منابع ساعتی برای الهام بصری و تلویزیون در دفتر من بازی همه چیز را از میلیاردها به هیچکاک در روز uninspiring غم انگیز دارد.

فرایند خلاق خود و یا گردش کار خلاق مانند چیست؟ آن هر پروژه(طرح) را تغییر دهید و یا شما آن را به همان حفظ

صحبت کردن و نوشتن راه من را از طریق ۱ ایده خلاق عمل نسبتا استاندارد هست. آن تقریبا مانند درمان هست و اجازه می دهد برای فرار از اونا؟ همیشگی از P & L، پیش گوی و دستور کار ریزی کسب و کار / استراتژی مشتری هست که من روز به روز هست.

من مؤمن در همکاری و برخی از بهترین ایده های آمده زمانی که شما می توانید آنها را خاموش دیگران گزاف گویی. یافتن نقاط ضعف و نقاط قوت و وعده در گفتن مردم ایده های خود را و پیشنهادات و انتقادات که ارزشمند هست.

گروه بسیار متنوع از همسالان و همکاران که تجربیات فرهنگی / کسب و کار منحصر به فرد عرضه اعتبار فوق العاده ای دارم.

چه نوع هنر/طراحی(طرح ریزی)/اشیاء شما درباره فضا پراکنده اند ممکن هست?

اشیاء کوچک هست که خصلت مثلا وزن کاغذ سرب در شکل کلاسیک brogues یا من طلا آلی درخت استامپ میز قهوه دوست دارم. من نیز قطعه ای ایجاد به وسیله دوست و مشتری من Austyn Weiner هست که در فضایی سرگرم کننده مشتری ما زندگی می کند.

وجود دارد ابزار و ماشین آلات در فضای خود را یا?

بسیاری از کامپیوترها و دوربین های دیجیتال وجود دارد.

چه مربوط؟ شما بیشتر در روند طراحی(طرح ریزی) با استفاده از لذت انجام?

مداد و کاغذ. به طرح و نوشتن از مفاهیم بسیار مهم هست. ابزار هست که می تواند تا حد زیادی در راندمان کار کمک وجود دارد اما آنها اثر طرح بزرگ کار در هر محیط می تواند نفوذ کند. مداد و کاغذ دوم به بزرگترین ابزار بر روی زمین، ذهن انسان هست.

اجازه دهید بحث در مورد چگونه شما به سیمی. ما در مورد فن آوری زرادخانه/دستگاه های خود را بگویید.

سخت افزار – آیفون و مک بوک پرو iWatch
نرم افزار – فتوشاپ اکسل، Dashlane
mint.com – من مدیریت امور مالی شخصی من از طریق این app
stashinvest.com – من مدیریت تمام سرمایه گذاری از طریق این دستور کار

انجام چه نرم افزار طراحی(طرح ریزی) شما استفاده کنید، در صورت وجود و برای چه؟

اکسل. بزرگ خود را برای طراحی(طرح ریزی) کسب و کار خلاق!

وجود دارد پروژه(طرح) های مورد علاقه شما در کار می کرد؟

چارلی، داخلی مبتنی بر فرهنگ انتشار ما منتشر شد یکی از چیزهای مورد علاقه ام ما در کار تازگی هست. من فکر می کنم تیم خود را به تعادل سالم از بحث، بحث و نظر را قادر می سازد که به شما اعتماد آنها را به تصمیم گیری درست را نشان می دهد. علاوه بر این، آنها را به ارتباط این مسائل در راه هست که حس می کند – و نه فقط برای اعتبار شوک – تشویق آن نقطه تقویت. این را قادر می سازد آنها را به تفکر انتقادی.

شما “از آن ساخته شده” شما احساس نمی? آنچه امر نموده هست شما احساس شما موفق تبدیل شده هست؟ در چه لحظه/شرایط فعلی؟ و یا آنچه آن را برای رسیدن به آنجا را

این فقط آغاز هست. من همیشه خیال باف بوده هست، من wildly بلند پروازانه و بنابراین من هرگز راضی خواهید بود. اکثر مردم فکر می کنم سود مالی فشار سنج به موفقیت هست و هرچند که هنوز هم هدف من و آژانس من واقعا معتقدم که در فکر رشد شخصی، به اشتراک گذاری دانش و تمایل به یادگیری را متوقف.

به ما بگویید در مورد پروژه(طرح) فعلی شما در حال کار بر روی. الهام در پشت آن چه بود؟

در حال حاضر ما در حال کار با هتل هتل های گروه شصت. چون سنتی طراحی(طرح ریزی) و ساخت پروژه(طرح) نیست این پروژه(طرح) هیجان انگیز هست. ما که در آن ما محتوای استراتژی و تولید محتوا پاهای ما در حالی که فراهم کردن KPI را درون داده ها و تجزیه به فرآیند خلاق و هماهنگی با انعطاف پذیری می تواند در ظرفیت استراتژیک بسیار بزرگتر هست. به علاوه بخش هتل شده هست منطقه ای که من برای مدت طولانی بسیار علاقه مند شده هست. رویایی به نهایت شروع و اجرا گروه هتل دارم اما آنها می گویند ۱ گام در ۱ زمان.

روی میز شما حاضر چیست؟

آی فون Airpods

اين
، غلات، مرد مورد شهر فصلنامه Laphams

آیا شما هیچ چیز را در خانه خود را که شما طراحی(طرح ریزی)/ایجاد کرده اید?

کند تعداد ۲ ساله من هست؟ دستاورد اسرائیل من هنوز تا حد زیادی.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید