تولید انرژی ‘مصنوعی’ تبدیل گازهای گلخانه ای را به هوای پاک | Inhabitat

[ad_1]

تحقیقات پیشگامانه از دانشمندان در دانشگاه فلوریدای مرکزی (UCF) و دانشگاه ایالتی فلوریدا در مبارزه با تغییرات آب و هوایی کمک کند. محققان توانستند به فتوسنتز در چارچوب فلزی آلی (وزارت مالیه) با کمی کمک از نور آبی و فرآیند دی اکسید کربن (CO2) تبديل سوخت خورشیدی. UCF استادیار فرناندو اوریبه Romo یافتن توصیف دستیابی به موفقیت.

 دانشگاه مرکز فلوریدا, دانشگاه ایالتی فلوریدا، فرناندو اوریبه Romo، گیاه مصنوعی، مصنوعی، مواد مصنوعی، مواد مصنوعی، چارچوب فلزی آلی، فتوسنتز، دی اکسید کربن، گازهای گلخانه ای، گازهاي گلخانه اي، سوخت، سوخت خورشیدی، نور، نور مرئی نور LED آبی نور شیمی, علم

دانشمندان شده اند دنبال چنین دستیابی به موفقیت برای سال. ترفند قادر به گرفتن نور مرئی به دسته ای از واکنش شیمیایی هست; اشعه ماوراء بنفش می تواند آن را انجام دهد اما تنها چهار درصد از نور نداریم کسی را بزنیم زمین از خورشید را تشکیل می دهند. اکثر مواد هست که می تواند به جذب نور مرئی برای تنظیم کردن واکنش بیش از حد گران قیمت و یا نادر هست. دانشمندان فلوریدا با این حال، آنها می تواند استفاده مشترک تیتانیوم فلزی غیر سمی با مولکول های آلی هست که می تواند طراحی(طرح ریزی) شده برای جذب برخی از رنگ نور اضافه یافت. اوریبه Romo آنها به جذب نور آبی راه اندازی.

مرتبط با: MIT دانشمندان ایجاد مصنوعی برگ که می تواند قدرت خانه های خورشیدی

تیم تست مالیه داخل photoreactor – یا درخشان سیلندر آبی پوشیده با چراغ های LED به طول موج آبی درخشان از خورشید پیروی کردن – و حاصل واکنش شیمیایی CO2 تبدیل سوخت خورشیدی.

Romo اوریبه گفت: “این ایده خواهد بود برای راه اندازی ایستگاه که گرفتن مقدار زیادی از CO2، مانند کنار نیروگاه. گاز را به ایستگاه مکیده می از طریق روند، و بازیافت گازهای گلخانه ای در حالی که تولید انرژی هست که می تواند بازگشت به گیاه قدرت محاکمه خواهند شد. ”

 دانشگاه فلوریدای مرکزی فلوریدا ایالتی دانشگاه، فرناندو اوریبه Romo، گیاه مصنوعی، مصنوعی، مواد مصنوعی، مواد مصنوعی، چارچوب فلزی آلی، فتوسنتز، دی اکسید کربن، گازهای گلخانه ای، گازهاي گلخانه اي، سوخت، سوخت خورشیدی، نور، نور مرئی، به رهبری نور، نور آبی، شیمی علم

او گفت آن ممکن هست حتی ممکن هست برای مواد برای قرار دادن در پشت بام زونا هم تمیز کردن هوا و تولید انرژی قابل استفاده برای مالکان. او با هدف به کار با مواد مصنوعی نگه دارید و ببینید اگر طول موج مختلف از نور مرئی می توانید تنظیم کردن واکنش.

مجله شیمی مواد A پیدا کردن آنلاین در اوایل این ماه منتشر شده هست.

از طریق مستقل و EurekAlert!

عکس از طریق UCF: برنارد Wilchusky و دانشگاه مرکزی فلوریدا

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید