تنها ۲۵ یخچالهای طبیعی باقی می ماند در مونتانا در کوچک شدن یخچال های طبیعی پارک ملی | Inhabitat

[ad_1]

آب و هوای گرم شدن ما طبقه یخچالهای طبیعی از پارک ملی گلیشر در مونتانا ravaging هست. سازمان زمین شناسی آمریکا (USGS) و دانشگاه ایالتی پرتلند تازگی اطلاعات آشکار خرابی تغییرات آب و هوایی در این منطقه بیش از ۵۰ سال منتشر شد. یخچالهای طبیعی پارک منقبض شده به وسیله ۳۹ درصد در حد متوسط هست، اما برخی پناهندگان، تا ۸۵ درصد. یخچالهای طبیعی حدود ۱۵۰ پارک در سال ۱۸۵۰ پر; امروز حدود ۲۵ وجود دارد.

 پارک ملی گلیشر در مونتانا یخچال، یخچالهای طبیعی، سازمان زمین شناسی ایالات متحده، USGS، دانشگاه ایالتی پورتلند، پارک، پارک ملی، محیط زیست، تغییر آب و هوا، آب و هوا، جهانی گرم، گرم

محققان زمین ردیابی یخچالهای طبیعی دو در جنگل داری ایالات متحده و ۳۷ یخچالهای طبیعی در یخچال طبیعی پارک ملی. اما در حال حاضر فقط ۲۶ یخچالهای طبیعی در پارک بزرگتر از ۲۵ هکتار، معیار برای بدن یخ به درستی یخچال های طبیعی نامیده می شوند. زمین شناس چشمه اندرو پورتلند، ایالت گفت: “در حالی که انقباض در مونتانا شدید از برخی از مکان های دیگر در ایالات متحده، این خط با روند هست که شده هست در مقیاس جهانی اتفاق می افتد هست.”

مرتبط با: یخچالهای طبیعی از یخچال طبیعی پارک ملی ممکن هست تمام ناپدید می شوند به وسیله ۲۰۳۰

محققان طلبه نقشه های دیجیتال از ماهواره ها و عکاسی هوایی به اندازه گیری لبه بیرونی یخچالهای طبیعی در اواخر تابستان هنگامی که برف فصلی ناپدید شده و آسان تر هست که بگوید چگونه بزرگ یخچال واقعا. سایت بازديد به داده ها اضافه شده. محققان در یخچالهای طبیعی در سال ۱۹۹۸ ۲۰۰۵ و ۲۰۱۵/۲۰۱۶ به ۵۰ سال از تغییرات آب و هوایی در پارک ملی گلیشر پیگیری مراقبت می کند.

 پارک ملی گلیشر مونتانا, یخچال, یخچال های گسترده، شناسی آمریکا USGS دانشگاه ایالتی پورتلند پارک پارک ملی محیط زیست تغییر آب و هوا، اقلیم جهانی شدن کره زمین، گرم شدن

اخبار خوب؛ نیست بصری را نشان می دهد چگونه اکوسیستم کوهستان در شمال کوه های راکی تغییر داده هست. سرب USGS دانشمند Daniel Fagre گفت: “از دست دادن پارک گسترده یخ اثرات زیست محیطی در گونه های آبزی با تغییر جریان آب حجم و درجه حرارت آب و زمان بندی اجرا کردن در ارتفاعات بالاتر از پارک باشد.” از دست دادن یخچالهای طبیعی در پارک نام آنها را نیز می تواند گردشگری در منطقه صدمه دیده هست.

تحقیق در نظر گرفته شده برای کمک به مدیریت پارک و اطلاع رسانی به عموم مردم؛ با دقت به USGS آن دانشمندان در درک خود را از اثرات وسيعى الگوهای آب و هوا در یخچالهای طبیعی در محیط های کوه مشخص کمک کند.

از طریق آمریکا شناسی

از طریق Pixabay و ویکی انبار

تصاویر

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید