تسلا هست برخی از خطرات عمده که به وسیله شتاب تولید ۳ مدل سدان مصرف | Inhabitat

[ad_1]

تسلا مشتاق به آن ۳ مدل سدان در راه هست و رسد ساز ماشین الکتریکی بالا گرفتن چند ریسک برای انجام چنین کاری نیست. در آن مسابقه خود خواسته به ماه سپتامبر راه اندازی تسلا گذشته تست عبارت از خط تولید خود دخالت و ابزار اولیه موقت نفع دائم eschewing — و مراتب pricier — تجهیزات رویترز،. حرکت صنعت پر خطر ۱، کارشناسان می گویند، به دلیل هزینه بالاتر از هر سیستمی به تجهیزات تولید میلیون ها اتومبیل طراحی شده هست.

 تسلا ایلان، اتومبیل های الکتریکی تسلا مدل 3

قطعا تسلا به مسائل کیفیت نیست: این شرکت(کمپانی) تا به میدان فرستاد شکایت از بد عمل کردن فرمان چرخ، شیشه جلو مه آلود و نادرست درب چفتی کردن در گذشته، که منجر به گران به یاد می آورد.

ایلان، ویک مدیر عامل، گفت: در تماس با سرمایه گذاران که “روشهای تحلیلی يعنى پیشرفته” شبیه سازی رایانه ای شرکت(کمپانی) دور زدن چه به او لقب “بتا” تست تولید کمک کند.

مرتبط با: تسلا هست دو برابر شدن شبکه سوپر شارژر خود تا پایان سال به شارژر ۱۰۰۰۰

اما شروع بازی شطرنج، اگر موفق، سود بزرگتر طلسم می تواند. تسلا سریع تر می توانید ۳ مدل هست که قیمت پایه حدود $۳۵٫۰۰۰ قطره، هر چه زودتر آن را در میلیارد آن را از مشتریان که در حال حاضر رسوبات قرار داده اند پیش گوی شن کش می توانید. “آزمایش” قطعا، فیشر جیک گزارش مصرف کننده رویترز گفته آن.

+

تسلا از طریق رویترز

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید