تسلا فقط خرد شده $۵۰۰۰ کردن ارزان ترین مدل S | Inhabitat

[ad_1]

مدت کوتاهی بعد از اعلام که تسلا مدل S 60 و ۶۰ D نسبتا مقرون به صرفه تر آن را از صف خود را قطع قصد دارد شرکت(کمپانی) نشان داد که آن نیز قیمت آن تازه ورود به سطح مدل، ۷۵ و ۷۵ د $ ۵،۰۰۰ به تفاوت قیمت را کاهش دهد. هنوز ۱،۵۰۰ دلار بیشتر نسبت به مدل قبلی اما با دقت به آن قیمت برای تقریبا ۷۰٫۰۰۰ دلار، که ممکن هست ۱ مسئله بزرگ برای خریداران بالقوه هست.

 تسلا موتورز تسلا تسلا مدل s تسلا مدل 3، تسلا قیمت گذاری، وسایل نقلیه الکتریکی, ماشین الکتریکی

کسانی که انواع مدل ها تنها به کاهش قیمت را دریافت نیست. ۹۰D’s قیمت پایه از $۸۹,۵۰۰ به $۸۷,۵۰۰ قطع شده هست. اگر شما می خواهید ۱ ماشین بسته بندی شده با ویژگی های بیشتر، با این حال، خبر بد وجود دارد: به لقب انواع مدل X 100 D و P100D چند هزار دلاری قیمت نفت، شاهد هستیم. ارتقاء خاصی هست که در دیگر در دسترس برای اتومبیل های “فارق”، از جمله سیستم تعلیق هوشمند هوا در ۷۵ و ۷۵ د وجود دارد. و هر کسی که علاقمند به شارژر بالا و شدت جریان برق را به پوسته برای ۱۰۰ و یا ۱۰۰ D داشته باشند.

مرتبط با: ایلان اعلام Teslas تازه تمام می شود خود رانندگی

 تسلا، تسلا موتورز، تسلا مدل s، تسلا مدل 3، تسلا قیمت گذاری، وسایل نقلیه الکتریکی, ماشین الکتریکی

آن ممکن هست به نظر می رسد عجیب و غریب برای شركت به انجام تغییرات چشمگیری را به صف خود را، اما آن حس زمانی که شما راه اندازی ۳ مدل ۳۵٫۰۰۰ دلار بعد از این سال را در نظر می کند. این شرکت(کمپانی) از محصولات هست که با قابلیت های ۳ مدل روی هم افتادن برش – ظرفیت باتری ماشین تازه در ۷۵kWh، بنابراین هر کسی که می خواهد قوی تر خودرو داشته باشد انگیزه ای برای ارتقاء متوقف می شود.

قیمت های بالاتر در بالای محدوده ویک کمک خواهد کرد را تشکیل می دهند برای کم هزینه ۳ مدل اجازه می دهد این شرکت(کمپانی) قیمت متوسط باقی می ماند همان. در حالی که این ممکن هست کمی خسته کننده برای هر کسی که علاقه مند به گسترش ۱۰۰، کلی آن را اتومبیل های برقی بیشتر مقرون به صرفه برای مصرف کننده به طور متوسط کمک خواهد کرد. امیدوارم این را در بیشتر وسایل نقلیه تسلا در خیابان کلی منجر می شود.

از طریق Engadget

عکس از طریق انبار ویکی مدیا (۱, ۲)

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید