تسلا شروع به گرفتن سفارشات سقف خورشیدی در آوریل | Inhabitat

[ad_1]

مدیر عامل شرکت(کمپانی) تسلا ایلان در تلاش خود را به جهان انتقال سرعت بخشیدن به انرژی پایدار با اعلام از طریق توییتر در روز جمعه که carmaker برق و انرژی ذخیره سازی شرکت(کمپانی) شروع خواهد شد گرفتن سفارشات برای آن سقف خورشیدی زونا در آوریل ادامه دارد. محصول شنجلس سقف خورشیدی به وسیله ویک SolarCity بخش عرضه خواهد شد. تسلا هستید ساز انرژی خورشیدی نوامبر گذشته.

 تسلا، تسلا خورشیدی سقف زونا ایلان ماسک, SolarCity

مشک دید خانه تسلا شده شامل سقف خورشیدی تبدیل نور خورشید به برق تجدید پذیر استفاده می شود برای استفاده فوری و یا ذخیره سازی در باتری Powerwall مورد استفاده برای شارژ خودرو الکتریکی تسلا در گاراژ و هنگامی که خورشید دسته مسکونی برق فراهم می کند.

خورشیدی کاشی به سقف یکپارچه شامل سه لایه–فیلم رنگی پنجره در وسط هست که کاشی های خورشیدی از سطح خیابان نامرئی اما به طور کامل قادر به استفاده از جستجوی پیشرفته از بالا; شیشه در بالا که با دوام و مقاوم در برابر ضربه هست; و البته در پایین لایه سلول های خورشیدی با راندمان بالا. شیشه ای می آید در چهار سبک کاشی — اهل توسکانی شیشه شیشه تخته سنگ بافت شیشه ای و شیشه ای صاف.

مرتبط: ایلان می گوید ویک سقف خورشیدی خواهد بود ارزان تر از سقف های معمولی

 تسلا، تسلا خورشیدی سقف زونا ایلان ماسک, SolarCity

“پایه پیشنهاد می شود، آیا می خواهید سقف هست که به نظر می رسد بهتر از سقف نرمال، طول می کشد دو بار به لقب طولانی، هزینه کمتر و راه ، تولید برق? ” مشک گفت: سرمایه گذاران در نوامبر. “این هست چرا که شما هر چیز دیگری? شاید ۱ دلیل وجود دارد. مطمئن نیستم که چرا. ”

با دقت به برآورد در گزارش مصرف کننده شیشه ای بافت نصب کاشی سقف خورشیدی حدود $۷۳,۵۰۰ باید هزینه. با این حال، گزارش مصرف کننده ارسال ۲،۰۰۰ $ در سال برای مقدار سقف از رایگان برق تولید شده با انرژی خورشیدی. بیش از طول عمر ۳۰ ساله سقف خورشیدی که اعتبار ۶۰،۰۰۰ دلار قابل توجهی از جبران هزینه های چشمگیر.

+ تسلا خورشیدی

از طریق رسانه Greentech

عکس از طریق تسلا

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید