تسلا رونمایی با احتیاط پانل تازه خورشیدی پشت بام | Inhabitat

[ad_1]

کاشی سقف خورشیدی ایلان را نمی خواهد جا بیل برای هر خانه. برخی از صاحب خانه نمی خواهید جایگزین خود سقف کل اما تسلا، البته، در حال حاضر ۱ راه حل هست. آنها در حال حاضر براق, مشخصات پایین پانل خورشیدی هست که بسیار آسان برای نصب و ترکیب بهتر با سقف از پانل های سنتی بازاریابی کنید.

 تسلا، ایلان, انرژی خورشیدی, پانل های خورشیدی پانل های خورشیدی پشت بام خورشیدی پشت بام خورشیدی پشت کاشی سقف خورشیدی کاشی سقف خورشیدی قدرت پشت بام خورشیدی, خورشیدی انرژی خورشیدی، انرژی تجدید پذیر انرژی، انرژی، فن آوری پاک

ترک آن را به تسلا به عرضه ۱ جایگزین زیبا به پانل های خورشیدی سنتی. آنها انرژی بخش از وب سایت خود را بیش از آخر هفته به عبارتند از عکس های تازه از پانل های خورشیدی خود را بروز رسانی. نگاه بدون درز از فن آوری های تازه به لطف “یکپارچه جلو دامن و هیچ سخت افزار نصب قابل مشاهده با دقت به وب سایت ویک” هست. Electrek گفت: بیا این ویژگی از Zep خورشیدی نصب و استقرار تجهیزات شرکت(کمپانی) SolarCity قبل از اکتساب تسلا را به دست آورد. خورشیدی zep مهندسین طراحی(طرح ریزی) سیستم راه آهن کمتر استخدام شهر خورشیدی به نصب خورشیدی بار در نیمه بریده بریده.

مرتبط با: ایلان می گوید ویک سقف خورشیدی خواهد بود ارزان تر از سقف های معمولی

 تسلا، ایلان, انرژی خورشیدی, پانل های خورشیدی پانل های خورشیدی پشت بام خورشیدی پشت بام خورشیدی پشت کاشی سقف خورشیدی کاشی سقف خورشیدی قدرت پشت بام خورشیدی, خورشیدی انرژی خورشیدی، انرژی تجدید پذیر انرژی، انرژی، فن آوری پاک

تسلا می گوید خود پانل”بیش از استانداردهای صنعت برای دوام و طول عمر”در وب سایت خود. پاناسونیک خواهد ساخت پانل های منحصر به فرد در ۲ Gigafactory در بوفالو، نیویورک. نیستند بسیاری از جزئیات برای پانل تازه خورشیدی رتبه دهی نشده هست اما Electrek پانل ۳۲۵ وات خواهند گفت. آنها اشاره کرد پاناسونیک فروش پانل وات ۳۲۵ دیگر و کسانی که ضمانت ۲۵ سال قدرت خروجی و بازده ماژول ۲۱٫۷۶ درصد هست.

تسلا و قبل از آن SolarCity برای نصب پانل های خورشیدی از عرضه کنندگان متعدد به لقب بسیاری از شرکت(کمپانی) های خورشیدی استفاده می شود اما Electrek گفت: بعد از رفتن این پانل های تازه به تولید، برای پروژه(طرح) های مسکونی همه در آینده تسلا آنها استفاده کنید. به نظر می رسد ایلان با هدف عرضه راه حل های خورشیدی با زیبایی شناسی بهتر برای کسانی که مردد به رفتن در گذشته با گزینه های بزرگ پشت بام خورشیدی بوده هست.

هر کس علاقه مند در حال حاضر می توانید درخواست نقل قول سفارشی در وب سایت ویک. شرکت(کمپانی) Electrek تولید تابستان امسال شروع باید گفت.

از طریق Electrek و Engadget

عکس از طریق تسلا

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید