تحت پوشش $۵۰k الگوریتمی خانه کوچک هست ۸۰% کارآمد تر نسبت به خانه های معمولی | Inhabitat

[ad_1]

شرکت(کمپانی) فناوری مستقر در کالیفرنیا به خانه های کوچک به توده ها به وسیله فرایند ساخت با کمک کامپیوتر الگوریتم های ساده به دنبال. پوشش گسترش نرم افزار تخصصی هست که باعث ایجاد سفارشی، پیش ساخته خانه کوچک هست که ۸۰% از خانه های معمولی – بدون کمک معماران و دستور کار ریزی بخش یا پیمانکاران حتی کارآمد تر هست.

پوشش الکسیس ریواس و جوزف Jemuel در سال ۲۰۱۴ میلادی ایجاد شد. شرکت(کمپانی) به دنبال به مردم هر روز ابزار برای ایجاد “متفکرانه طراحی(طرح ریزی) شده و خوب ساخته شده خانه” برای خود به جای بهره گرفتن از کمک حرفه ای پر هزینه. فرآیند نوآوری اساسا حذف می کند نیاز به معماران و دستور کار ریزی بخش یا پیمانکاران حتی با هدایت کاربران از طریق ۱ فرایند ۳ مرحله ساده: طراحی(طرح ریزی) اجازه و ساخت.

مرتبط با: دانش آموز اختراع کامپیوتر دستور کار جهت ساخت خانه بهتر

اگر چه این ایده ممکن هست به نظر می رسد کمی بعید هست به برخی هست بادیه نشین و روستا، بنیانگذاران این آینده DIY خانه سازی بر این باورند که: “ما برای خانه چه تسلا برای ماشین – با استفاده از تکنولوژی برای هر مرحله از فرایند طراحی(طرح ریزی) و فروش بهینه سازی انجام شده هست در حال انجام ، به اجازه و ساخت. ”

را پوشش روند استفاده از فن آوری طراحی(طرح ریزی) مولد و الگوریتم به تنظیمات گزینه های طراحی(طرح ریزی) مختلف برپایه نیازهای فردی خارج. در مرحله طراحی(طرح ریزی) فرایند، که هزینه فقط $۲۵۰ مشتریان پر کردن نظر سنجی دیجیتال عرضه اطلاعات در مورد تنظیمات شیوه زندگی و طراحی(طرح ریزی) خود را مانند محل، سبک، اندازه، و غیره. این شرکت(کمپانی) سپس با مشتریان در محل به بحث در مورد جزئیات دیدار. گام بعدی به تمام اطلاعات به ۱ دستور کار کامپیوتری هست که باعث ایجاد طرح های متعدد تغذیه گزینه های مبتنی بر اطلاعات. این دستور کار همچنین به حساب برای داده های مکانی، خورشیدی موقعیت و منطقه بندی مورد نیاز مجهز شده هست.

بعد از مشتریان را انتخاب خود را طراحی(طرح ریزی) کنید، شرکت(کمپانی) گسترش و می فرستد “تفاسیر واقعی و دستور کار” و نقل قول کامل به مشتری. در حال حاضر، این شرکت(کمپانی) کوچک خانه ها از ۵۰٫۰۰۰ تا ۳۵۰،۰۰۰ $، بسته به اندازه و مکان و طراحی(طرح ریزی)، و غیره. بعد از طراحی(طرح ریزی) جزئیات کار کرده هست، مرحله دوم قادر به اخذ پروانه ساختمان لازم بعد از بنیاد گذاری در حالی که ساختار اسکلتی ساخته شده در کارخانه هست. هنگامی که قادر به تایید مجوز هستند، اکثر پوشش خانه می توانید کمی از نه هفته کامل می شود.

پوشش محدود ضایعات مواد با تولید هر خانه کوچک در کارخانه. علاوه بر این، با استفاده از تکنولوژی دیجیتال بیشتر سازه های صرفه جویی در انرژی تولید می کند. با دقت به موسس الکسیس ریواس، “ما جزئیات هست که خانه را به استفاده از دقت ممکن هست در ۱ محیط کنترل شده را طراحی(طرح ریزی) مجدد کنید. این ما را به ساخت خانه های که ۸۰ درصد بیشتر انرژی کارآمد از متوسط خانه های تازه اجازه می دهد.”

پوشش خانه در حال حاضر فقط در دسترس هستند در لس آنجلس، اما این شرکت(کمپانی) قصد دارد به شهرستانها گسترش در آینده هست.

+ پوشش

عکس از طریق پوشش[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید