تاریخ مدرنیته در دیدار Williamsburg هتل در نیویورک

[ad_1]

به نیویورک می آید، فضا معمولا سخت آمده بنابراین ما همیشه کنجکاو میآید هتل تازه هست. واقع در نبش خیابان Wythe و خیابان دهم شمالی, هتل Williamsburg طراحی معماری عمل ميکائيل ساکرال بوید، بچه تازه در بلوک هست که ترکیبی از تاریخ با مدرنیته داخل آن اموال ۱۱ طبقه، ۱۵۰ اتاق هست.

بعدلقب از ورود به هتل شما به انبار طبقه بررسی می روید. در اینجا، شما پیدا کنید فیکسچرهای معماری و هنری به وسیله هنرمندان فلفلی در سراسر زمین. شما حتی می توانید سفارشی پارچه کتان نازک الهام گرفته از طعم کاغذ بعدلقب زمینه طراحی شده به وسیله الماس مایک بیستی بویز پیدا کنید! چه بسیار بروکلین.

پنج نوع اتاق در Williamsburg وجود دارد. هر اتاق ویژگی های مبلمان سفارشی طراحی شده به وسیله بوید ميکائيل ساکرال در همکاری با استودیو Amberg بیل (شناخته شده برای تسلط آن در کار چرم)، سنگ مرمر و برنج به وسیله فواره، لوازم آرایش به وسیله Apotheke، و pièce د résistance ، کف به سقف پنجره پا ۱۰ نمایش از منهتن یا بروکلین. تمام اتاق کمی از هر ۱ از دیگر از پالت رنگ روشنتر و یا تیره تر و یا درب های شیشه ای در مقابل لعاب حمام متفاوت هست.

به فرو نشاندن عطش خود را, نوار لابی (ایجاد شده از قاب عکس های عتیقه در الگوی شورون) در طبقه زیر زمین متوقف و اتمام نصب رشته های رنگارنگ با ۶۵۵,۲۴۰ متری از نخ های رنگارنگ به وسیله هنرمند اریک Reiger ساخته شده. Banquettes بافت مخملی و صندلی و شومینه در گوشه شما اینجا lingering طول شب داشته باشد.

بعد از این سال آینده، شما قادر خواهید بود به شام خوردن در رستوران با می خورد به وسیله آشپز آدم Leonti هتل و هاروی گرفتن نوشیدنی دوم در نوار Watertower هست که به پرداخت بیعت را به محله تاریخی چوبی آب برج کارخانه دریافت نیش خوردن در هتل پاپ آپ eatery خیابان، شیب در استخر پشت بام یا پرتاب ۱ رویداد در سالن بزرگ هست که قابلیت سقف ۳۰ پا ، بلند صنعتی فولاد قوسی پنجره، پرده مخمل و دکور قرمز و وسایل (انبار مدرن فکر می کنم). بسیاری به نگاه به جلو به سال Williamsburg وجود دارد!

چه: هتل Williamsburg
که در آن: ۹۹۶ Wythe خیابان، بروکلین، نیویورک ۱۱۲۴۹
چقدر هست؟ اتاق شروع در حدود ۲۰۵ $ در هر شب.
برجسته: این هتل بروکلین ناب قطعات برابر هیپ تجمل و تاریخی هست. ویلیامزبرگ، طول می کشد زمان به پرداخت بیعت را به ریشه های تاریخی آن را در حالی که پرورش ۱ فضای خلاق مرکز برای هنرمندان و مدرن مسافران توزیع های مبتنی بر.
قرعه کشی طراحی: سفارشی مبلمان و طراحی داخلی به وسیله بوید ميکائيل ساکرال (که همچنین طراحی فضای داخلی خانه سوهو برلین) بدون اینکه بیش از حد بها برای شما برای دریافت دنج و راحت پر جنب و جوش و دکو هنر الهام گرفته هست. وان لوکس که شبیه به ۱ محل بد یا چسبیدن به نظر نمی رسد.
این کتاب: بازدید هتل Williamsburg

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید