به نوبه خود از قرن ویکتوریا می شود فرمت مدرن

[ad_1]

Moloney معماران تازگی تکمیل فرمت مدرن در ۱ خانه قدیمی قرن ویکتوریا weatherboard در استرالیا Ballarat. خانه اساسی بود دیگر برای خانواده پنج تا کار معماران ابداع ۱ طرح به خانه باز احساس با اضافه کردن “جعبه چوبی” در پشت. راهرو سازه دو به ۱ خانه هست که در حال حاضر خانه جعبه چوبی می پیوندد.

طراحی(طرح ریزی) فرمت مجاز برای حفظ ساختار سقف اساسی بنابراین شما هرگز وجود هست به هر چیزی تغییر از جلو خانه بدانید. درب و پنجره های بزرگ علاوه بر این به باغ عقب در حالی که مقدار زیادی از نور طبیعی در داخل خانه اجازه باز کردن.

A اتاق سهام فضا با آشپزخانه تازه هست که با جزیره مرکزی بزرگ هست. اجاق گاز به جزیره ساخته شده هست و چهره جفت مدفوع راحت تر تعامل خانواده در حالی که پخت و پز.

معماران تعداد مواد اولیه (مانند تخته سه لایی) مورد استفاده برای گرما دانه چوب، همچنین به نگه داشتن هزینه های.

به جای backsplash سنتی پنجره طولانی کمک به نگه داشتن نور آشپزخانه نصب شده بود. بالاتر از آن، قفسه دارای دسته ای از گیاهان اضافه کردن دسته ای از گیاهان سبز در برابر دیوار سیاه و سفید.

A صندلی کنار پنجره می شود نقطه ایده آل برای استراحت و خواندن کتاب به وسیله بانک ویندوز. دسته ای از زیر شلواری در زیر فضای ذخیره سازی کافی را عرضه می دهد.

عکس های کریستین فرانسیس.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید