بسیار آسان ۵ پروژه(طرح) های باغبانی در بهار | Inhabitat

[ad_1]

بهار رسما فنر و آن زمان بسیار خوبی برای تجدید پیوند خود را به این سیاره زیبای ما تماس بگیرید خانه هست. یکی از راه های زیادی برای تعمیق ارتباط خود را با زمین به خارج از منزل، حفر در خاک و کاشت مواد غذایی سبز زمین و معاش خود و خانواده تان هست. باغبان عضو تازه مورد تلاش برای رشد گیاهان خوراکی احساس ممکن هست، اما بسیاری از پروژه(طرح) های باغبانی ساده هست که بسیار آسان برای انجام دهید، هر دو در داخل خانه و خارج وجود دارد. از کاشت درختان میوه به رشد گیاهان مانده به ایجاد باغ پروانه اینجا هشت پروژه(طرح) بزرگ مبتدی باغبانی برای شروع در پیوند خود را به زمین عمیق تر و درک چگونگی عرضه برای خودتان.

 گوجه فرنگی، رشد خود را گوجه فرنگی، گوجه فرنگی انگور، مبتدی باغبانی، خوراکی باغ، باغ غذا، مزرعه کوچک، داخل سالن باغ خوراکی، حیاط خلوت مزرعه، باغ حیاط خلوت غذا چگونه به رشد مواد غذایی خود را, مبتدی کشاورزی

نیست که عاشق طعم اساسی رشد گوجه فرنگی گیلاس? در حالی که رشد گیاهان گوجه فرنگی دلهره آور به باغبان عضو تازه به نظر می رسد ممکن هست، آنها گیاهان در واقع بسیار آسان به، یا داخل خانه کشت و یا خارج هست. من بسیاری از گیاهان گوجه فرنگی در داخل خانه، در پنجره باغ هر دو در شهر نیویورک رشد کرده و بعد از آن واقعا مهم نیست که شما زندگی می کنند، اگر شما می خواهید به رشد گوجه فرنگی خوشمزه–شما فقط در سانفرانسیسکو (دو محل با آب و هوای wildly مختلف)، نیاز به رشد آنها را در داخل خانه. فوت و فن به گوجه فرنگی موفق آنها در بهار با نهال و سپس درک که آنها نیاز به مقدار زیادی از خورشید، گرما و آب برای کامل شدن به شیرین گوجه فرنگی های خوشمزه با شروع هست، بنابراین شما نیاز به ۱ پنجره روشن (ایده آل جنوبی) و روزانه ۱ بار آبیاری آنها باردهی شروع. من نهال گوجه فرنگی من در من محلی خانه انبار را برداشت، اما شما مراکز در اکثر باغ در فصل بهار می توانید آنها را. گیاهان گوجه فرنگی self-pollinating – هست که که آنها لازم نیست حشرات گرده افشان و یا سایر گیاهان به معنی رشد میوه، اما اگر شما داخل خانه هست (بدون بسیاری از زنبورها پرواز مورد) شما می توانید فرایند گرده افشانی همراه با گل به آرامی تکان دادن هر روز و یا با استفاده از مسواک برقی به ارتعاش آنها کمک.

آیا می دانید شما می توانید مجددا گیاهان پیازچه از پایان پایین تکه پیازچه مانده هست؟ Inhabitat ویرایشگر یوکا Yoneda بزرگ پیازچه DIY مزرعه آموزش در مورد چگونگی انجام این کار در ۱۰ دقیقه، با استفاده از ظروف پلاستیکی قابل بازیافت exacto چاقو و شما فرستادن اسکرپ پیازچه را بررسی کنید. هنگامی که شما می تواند مدبر چرا بی فایده باشد!؟

این ترفند نیز کار می کند (البته با روش های متفاوت) با استفاده از قدیمی پیاز یا سیر که جوانه زده اند. شما می توانید گیاه و پیاز و سیر و زمانی که شما نیاز به chives سپس خرد کنید تا سبزی خود را برپایه مداوم.

 اپل درخت، رشد درخت سیب خود را چگونگی رشد باغ سیب مبتدی باغبانی، خوراکی مواد غذایی باغ مزرعه کوچک داخل سالن باغ خوراکی حیاط خلوت مزرعه، باغ غذا حیاط خلوت چگونگی رشد مواد غذایی خود را, مبتدی کشاورزی

اپل روز نگه می دارد دکتر دور – یا بعد ضرب المثل قدیمی می رود ، قدمت به ضرب المثل ویلز از ۱۸۶۰٫ سیب واقعا برای شما خوب هستند و آنها را بین وعده کامل طبیعت; خوشمزه و ترد، راحتی حمل و نقل، و آنها را و برای مدت طولانی نگه دارید. آنها نسبتا آسان به رشد در تقریبا در هر آب و هوایی در ایالات متحده هست. فوت و فن با سیب به درک مفهوم ساعت آرامش خودت را حفظ و بدانید چه نوع سیب در آب و هوای محلی شما بهترین رشد هست. هر رقم از اپل نیاز به تعداد ساعت فراست سرد زمستان (لرز ساعت) برای تولید میوه در بهار. برخی ارقام باید بیش از دیگران و تنها می تواند در آب و هوای آن که در آن میشود که بسیار سرد در زمستان مانند شمال شرقی رشد (متاسفانه نوع مورد علاقه من سیب Honeycrisp در این رده می افتد). انواع دیگر مانند فوجی اپل می تواند در ملایم آب و هوای مانند آنچه در سان فرانسیسکو, که بسیاری از ساعت های خنک نمی تواند رشد. نهالی درختان سیب در بیشتر محلی مراکز باغ یافت می شود. من افسانه گوناگونی چند درخت ارتباط زده از من محلی خانه انبار.

 زنبور عسل بر روی گل زنبور عسل گرده افشان گرده افشان، bumblebees

اگر شما نگرانم بود که چرا این یکی ذکر شده در زیر”خوراکی”–مهم هست به درک چگونه مهم گرده افشان به تامین مواد غذایی ما هستند. زنبورعسل، bumblebees و پروانه ها کمک به گرده افشانی گیاهان از جمله بسیاری از farmed آنهایی هست که می خوریم به لقب مواد غذایی مانند سیب، مرکبات، گیلاس، گلابی، سویا، بادام، هلو، هندوانه، ذرت، زغال اخته، قهوه، شکلات. بدون گرده افشان، ما قادر به لذت بردن از بسیاری از مواد غذایی امروز می خوریم. و شما ممکن هست شنیده ام که ما مهمترین محصول غذایی گرده افشان، زنبور، مرگ شده در تعداد زیادی منجر به اختلال کلنی کلاژ. شما می توانید پشتیبانی از زنبورها، پروانه ها و سایر حشرات گرده افشان با کاشت باغ آلی گرده افشان گل بومی، بنابراین محلی زنبورها و پروانه ها شهد به خوردن و سپس به نوبه خود، می تواند کمک به مواد غذایی را برای شما به خوردن گرده افشانی! مخلوط دانه های گرده افشان های بومی را می توان در اکثر مراکز باغ یافت می شود. اگر شما نگران در مورد اختلال فروپاشی کلنی شیمیایی کنترل آفات در باغ خود را (به خصوص neonicotinoids) استفاده نکنید. در عوض استفاده از تکنیک مدیریت آفات طبیعی مانند آوردن ladybugs و lacewings و mantises و دیگر اشکالات درنده هست که آفات.

شما به راحتی می توانید خرید و یا لیمو درخت پرتقال از مرکز باغ محلی اما خود درخت مرکبات از دانه در حال رشد هست خیلی بیشتر سرگرم کننده! واقعا آسان به رشد طبیعی از دانه–سازمان دیده بان ویدیو برای دیدن چگونگی انجام این کار هست! ترفند برای مراقبت از مرکبات آن نیازهای رو به رشد هست. و میوه ها، که به معنی آنها نیاز به مقدار زیادی از نور خورشید و گرما مرکبات هست. شما می توانید خارج از منزل مرکبات رشد طول سال در فلوریدا و کالیفرنیا، اما اگر در آب و هوا با زمستانهای سردتر زندگی می کنند، شما نیاز به رشد مرکبات خود را داخل خانه در گلدان شما می توانید به خانه خود قبل از فراست به ارمغان بیاورد. مرکبات نیز به طور کلی نیاز به مقدار زیادی از کود با نیتروژن بالا-مانند برخی از تولید کنندگان به استفاده از کود های طبیعی خاص. اگر می خواهید گیاه طبیعی هست که تولید میوه قابل اعتماد شما نیاز به خرید انواع تجاری پيوندی از فروشگاه مثل این پسر بد. مرکبات hybridizes به راحتی، به این معنی که مرکبات گیاهان شما از دانه می تواند تولید ترکیبی عجیب برخی از میوه های ناشناخته – می تواند خوب یا خیلی بد. قبل از درخت از دانه رشد خواهند کرد گل و میوه آن سالها رشد نیز طول می کشد.
رشد مرکبات خود را از بذر >

 آووکادو درخت آووکادو چگونگی رشد باغ درخت آووکادو مبتدی باغبانی، خوراکی مواد غذایی باغ مزرعه کوچک داخل سالن باغ خوراکی حیاط خلوت مزرعه، باغ غذا حیاط خلوت چگونگی رشد مواد غذایی خود را, مبتدی کشاورزی

در عهد به محبوبیت رو به رشد آوکادو پست Inhabitat را محبوب ترین از همه زمان به رشد آووکادو از دانه هست. آوکادو از دانه در حال رشد از رشد مرکبات اما چالش بخشی از سرگرم کننده هست به چالش کشیدن قطعا بیشتر هست. این به همیشه محبوب برای روش آووکادو در حال رشد هست که برای من هر زمان را بررسی کنید. شبیه به سایر درختان میوه اگر شما می خواهید درخت آووکادو هست که قابل اعتماد تولید میوه خوب ما در این مقاله مورد بحث شما درخت تجاری پيوندی باید خرید. آوکادو رشد دانه می توانید نگاهی به ده سال به ثمر، و میوه به احتمال زیاد ترکیبی هست و نه طعم آووکادو با دقت از whence آمد دانه را می خواهم. اما در حال رشد از تخم های بذری تا پاداش هست!
آووکادو خود را از بذر رشد >

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید