بزرگ زمين کشف زیر ورقه یخ های قطب جنوب هستند ۵ X بزرگتر از هر دیگر بر روی زمین | Inhabitat

[ad_1]

گلها، بزرگ تازگی زیر ورقه یخ های قطب جنوب در بر داشت دانشمندان را شگفت زده اند. ۱ تیم بین المللی مشابه پشت سر گذاشت با ورق های باستان یخ با تصاویر ماهواره ای و داده های رادار – یافت این eskers یا پشته از زمین و تبدیل کردن آنها به مراتب بزرگتر از هر چیز دیگری مانند آن بر روی زمین هستند. بعضی از آنها به بزرگی برج ایفل و ممکن هست آنها را به نازک شدن یخ های قطب جنوب قفسه کمک.

 پژوهشی قطب جنوب ورقه یخ های قطب جنوب، ورقه یخ، یخ، سطح زمین، زمين، esker، eskers، زمین، محیط زیست، رادار، تصاویر ماهواره ای

باستان اسکاندیناوی ورقه یخ از عصر Pleistocene یکی از بزرگترین توده های آلی از آن زمان بود و سمت چپ در پشت eskers ما را مشاهده کنید. ورقه یخ حدود ۹,۸۰۰ پا ضخیم بود اما تا یخ را به چرخه را از طریق اقیانوس، ادامه برای هزاران سال زمين تحت ورقه بارندگی و تبخیر با دقت به ScienceAlert تخفیف.

مرتبط با: دره بزرگ ترین جهان ممکن هست در زیر یخ های قطب جنوب

در حال حاضر دانشمندان کشف شواهد زمين زیر ورقه یخ های قطب جنوب پنهان. اما این ویژگی ها زیریخی متناوب پنج برابر بزرگتر از eskers سمت چپ در پشت ما امروز می توانید ببینید.

 پژوهشی قطب جنوب ورقه یخ های قطب جنوب، ورقه یخ، یخ، سطح زمین، زمين، esker، eskers، زمین، محیط زیست، رادار، تصاویر ماهواره ای

مقیاس eskers تکان دهنده هست اما آنها نیز ممکن هست پیامدهای برای ثبات ورقه یخ نگه دارید. رایگان دانشگاه بروکسل د توضیح داد: “رسوب اندازه پشته فعالانه شکل یخ صدها کیلومتر پایین دست، بواسطه برش عمیق در پایین یخ.” این gashes باز کردن نقاط ضعف هست که بیشتر در معرض آسیب از آب گرم اقیانوس. محققان بعدلقب از قفسه های یخ فکر لاغر تنها هنگامی که آنها اقیانوس رسید اما این کشف تازه یعنی بی ثباتی می تواند ورقه یخ را تاثیر حتی در حالی که آن هنوز در زمین هست. ScienceAlert ما ممکن هست قادر به متوقف کردن یخ های قطب جنوب ورقه نازک شدن اما درک بهتری از روند کمک می تواند به ما درک آنچه را رخ می دهد به عنوان ورق رقیق اشاره کرد.

طبیعت ارتباطات منتشر شده این تیم تحقیقات آنلاین دیروز. دانشمندان از موسسات در بلژیک، آلمان، انگلستان و نروژ به مطالعه کمک کرده.

رایگان از طریق ScienceAlert و دانشگاه بروکسل د

عکس از طریق انبار ویکی مدیا (۱و۲)

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید