بریتانیا نصب بزرگترین توربین باد در نزدیکی لیورپول | Inhabitat

[ad_1]

آن را رسمی: بریتانیا در حال حاضر رهبر جهان در فن آوری توربین باد. دیروز، شرکت(کمپانی) دانمارکی دونگ انرژی نصب ۳۲ جهان بزرگترین توربین در خلیج لیورپول به عنوان بخشی از گسترش بانک Burbo تمام. ایستاده ۱۹۵ متر طول با پره بیش از نه اتوبوس لندن، توربین های در حال حاضر زنده و تولید انرژی پاک.

 فرمت دونگ انرژی بریتانیا Burbo بانک و نیروگاه بادی و انرژی پاک و پایداری, توربین بادی,

هر ۱ از توربین تازه بلندتر از آسمان خراش Gherkin می ایستد و بیش از دو برابر ظرفیت قدرت از کسانی که در مزرعه باد همسایه هست که ۱ دهه قبل با دقت به نگهبان به پایان رسید. گفت: بنیامین سایکس، مدیر کشور دونگ انرژی انگلستان, “که شما چیزی در مورد تا مقیاس صنعت مقیاس بالا فن آوری را نشان می دهد.” سایکس نصب به عنوان “اهميت نقاط عطف” را برای بخش انرژی های تجدید پذیر مورد ستایش قرار داد.

گاردین یادداشت این ۸MW زمان اولین توربین های تجاری می شود هر نقطه در جهان هست. در نتیجه، بریتانیا، هم آن قدرت باد دور از ساحل بیشتر از هر کشور دیگر نصب شده هست به رخ کشیدن می تواند. یارانه مقررات حاضر و گذشته دریایی این دستاورد یاد ماندنی ممکن ساخته اند.

مرتبط با: زیمنس ایجاد جهان بزرگترین توربین پره برای تازه انگلستان مزرعه باد!

 دونگ انرژی بریتانیا Burbo بانک گسترش مزرعه بادی تمیز انرژی, گسترش پایدار, توربین بادی,

در حال حاضر، بریتانیا ظرفیت ۵٫۳GW هست که به معنی برق به اندازه کافی می تواند به خانه قدرت ۴٫۳ میلیون تولید شده هست. و کشور مستقل قصد کم کردن سرعت هست. هشت پروژه ها در حال حاضر در حال ساخت و آنها انتظار می رود به بیش از نصف ظرفیت را دوباره اضافه کنید.

در آلمان، سایکس تازگی تصویب برای ساخت جهان اولین مزرعه باد فلات قاره رایگان یارانه دریافت. آن زمان که شروع پروژه ساخت و ساز، او معتقد هست که توربین به عنوان قدرتمند به عنوان ۱۳MW یا ۱۵MW می خواهد در بازار. سایکس گفت: “در هر دلیلی برای فکر می کنم آنها می رسند، وجود دارد”.

 فرمت دونگ انرژی بریتانیا Burbo بانک و مزرعه بادی و انرژی پاک و پایداری, توربین بادی,

فن آوری بهبود یافته را نیز اطمینان حاصل شود آن را تمیز میکند همچنان دریافت پشتیبانی از مالیات دهندگان به عنوان وزرای آن را ساخته اند در بریتانیا، کاهش روشن در صنعت باید ساخته شده. Skyes با اشاره به گسترش Burbo بانک گفت: “این پروژه های دیگر و بسیار مهم برای رانندگی هزینه پایین برای کل صنعت شده اند”.

+ دونگ انرژی

از طریق نگهبان

عکس از طریق Pixabay دونگ انرژی

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید