بریتانیا شرکت(کمپانی) امیدوار هست برای تولید انرژی قابل دوام هست در حالی که دولت conracts برنده | Inhabitat

[ad_1]

می خواهد ۱ شرکت(کمپانی) انگلیسی نشان می دهد که توربین های زیر آب می تواند منبع ماندگار نیروی برق آبی، با برنده شدن سهم ۳۶۳ میلیون دلار بها برق نسل قرارداد به وسیله دولت انگلستان عرضه شده. به گزارش بلومبرگ، می خواهد منابع آتلانتیس به ساخت قدرت توربین های زیر اقیانوس در اسکاتلند، و موفقیت خود را نه تنها شمع تمام پول نقد به معنای اما همچنین عرضه گزینه های دیگری برای تولید انرژی پاک. شرکت(کمپانی) چهره رقابت های شیب دار برای بودجه دولت از شرکت(کمپانی) های برق بادی دریایی اما امیدوار را متقاعد کند که موج هست در نهایت از سن آمده هست. اگر آنها موفق به انجام این کار، موج نهایت انگلستان با ۱ پنجم از نیازهای انرژی آن عرضه می.

 موج توربین جزر و مدی توربین انرژی تجدید پذیر سبز قدرت بریتانیا انرژی, نیروی باد فلات قاره آتلانتیس امیدوار هست منابع برای تولید انرژی قابل دوام، اثبات آتلانتیس منابع vies به لقب یادداشت های بلومبرگ، تلاش های قبلی در تولید انرژی تولید شده هست تا حد زیادی تجربی و عمل در هزینه های اطراف برای قراردادهای دولت

سه گانه که از نیروی باد. به موفقیت در پیشنهاد خود را به دولت, آتلانتیس باید پیدا کردن راهی برای هزینه انرژی به وسیله ۷۰ درصد پایین آوردن — به حدود ۱۲۵ دلار در مگاوات ساعت. که نزدیک به قیمت انرژی هسته ای و دریایی بادی هست.

اگر آنها می تواند آن را خاموش نگه دار، آتلانتیس به ۱۲۵ میلیون دلار سرمایه گذاری هست که آنها ساخت کارخانه در اسکاتلند، که به نوبه خود شرکت(کمپانی) دریافت بسیار به دنبال عقد قرارداد از فرانسه و کره جنوبی و اندونزی می خواهم اجازه دهید می خواهم اجازه دهید امیدوار هست. این هست همه را منتهی به هدف نهایی کمک به اسکاتلند در تبدیل “عربستان سعودی از انرژی سبز هست.”

مرتبط با: پره توربین بادی جهان طولانی ترین انتظار می رود برای درایو کردن هزینه های انرژی دریایی

با که در ذهن، شرکت(کمپانی) در حال حاضر کار بر روی پروژه(طرح) “MyGen” آن که شامل نصب و راه اندازی توربین تا ۲۶۹ تحت فرث پنتلاند کشش آب که لینک اقیانوس اطلس به دریای شمال هست. هشت مایل گسترده کانال آب هست که به طور منظم در جریان حدود ۱۰ متر در ثانیه هست. چهار توربین های در حال حاضر تولید ۶ مگاوات و دو فاز بیشتر باید توربین به اندازه کافی برای تولید حدود ۸۶ مگاوات برق به وسیله تابستان امسال را مشاهده کنید.

از طریق بلومبرگ

عکس از طریق منابع آتلانتیس

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید