برپایه پنج شنبه با Paloma Contreras

[ad_1]

هوستون، تگزاس، که او به طور گسترده ای موفقیت آمیز وبلاگ خود لا دولچه ویتا در سال ۲۰۰۷ راه اندازی شد NKBA K + B خودی Paloma Contreras انگشتان خود را در جهان طراحی(طرح ریزی) غوطه ور. او حس مشتاق از طراحی(طرح ریزی) منجر به شروع کسب و کار طراحی(طرح ریزی) داخلی خود را که در آن او به ویترین چشم انداز خود را در ترکیب سبک های مدرن و سنتی. کار او در نشریات مختلف مانند خانه زیبا دومینو، دکور ال، نیویورک تایمز، لوکس، خانه سنتی، جنوب زندگی، واشنگتن پست های بیشتر برجسته شده هست. در حالی که مستقر در هوستون، Contreras اتمام پروژه(طرح) در سراسر ایالات متحده در Hamptons سانتا باربارا لس آنجلس سان فرانسیسکو اورنج کانتی شیکاگو و فیلادلفیا. در این هفته جمعه پنج طراح برنده جایزه ترکیبی از برخی از چیزهای مورد علاقه او سهام.

عکس به وسیله Paloma Contreras

۱٫ دره نپا
به دلیل آن هست که به همان اندازه پشت گذاشته و پیچیده آن دره نپا دارم مدرسه قدیمی هست. آن پایین، هنوز کاملا لوکس pared هست. تعادل بزرگ از دو جهان بر خلاف هر چیزی من هر جای دیگری تجربه کرده هست. بسیاری از مکان یا شهر کوچک جذابیت و حساسیت زمان قدیمی و یا لبه برش و شیک هستند. نپا هر دو ازدواج. در حالی که دختر کشور نیستم من کمال مسرت دختر کشور شراب در ضربان قلب می شود.

عکس به وسیله Max Burkhalter

۲٫ نورپردازی نورپردازی
بزرگ عنصر تزئینی مورد علاقه من هست. مسلما جزء نقاط بحرانی به ایجاد خلق و خوی فضا هست و به لقب جواهرات خانه. مبلمان زیبا ترین در جهان را داشته باشند اما روشنایی ارزان یا نابجا می تواند به اتاق تمام خراب. همراه با کیفیت صندلی آن یکی از عناصر مهم در خانه هست.

۳٫ خوب موسیقی
از نيجر و کارلی سیمون ایمپالا رام Hozier و برونو مریخ، من عاشق موسیقی و پیدا کردن که خلق و خوی من عمیقا با من گوش دادن در به تحت تاثیر قرار هست. در دفتر ما معمولا چیزی کمی بیشتر دلپذیر و کمتر مزاحم در طول روز باید بازی اما من می خواهم برای شروع من صبح با پاپ موسیقی پر انرژی. من خلاقیت مهمیز.

عکس به وسیله Gil شیفر

۴٫ معماری احیای گرجی
رشد کردن (و در حال حاضر زندگی می کنند) در هوستون، تگزاس، من همیشه تحسین و خانه های زیبای جنوب را دوست داشت. سبک مورد علاقه من از معماری احیای گرجی سبک نسبت تعادل و کیفیت ساخت مشخص هست. اکثر گرجی احیای خانه های سبک مخلوط عناصر هست که اشاره به گذشته اما مدرن تر در تابع. خانه رویای من: احیای گرجی با پرده های سیاه و سفید و ستون و البته با درختان بلوط زنده قرن قدیمی و چمن گسترده ای سفید رنگ. خوشبختانه، بنابراین من فرصت الهام زیبایی خود را در حالی که کردن پیشنهادات مشتریان تا روز من به یکی خود من تماس ما بسیاری از خانه های بخشنده، سیاه و سفید در هوستون هست.

عکس به وسیله Paloma Contreras

۵٫ پابلو پیکاسو
هنر چنین چیزی شخصی، فوق العاده هست. در حالی که من به طور کلی شدند به هنر انتزاعی, پابلو پیکاسو یکی از هنرمندان مورد علاقه من هست. خیلی دوست دارم به ۱ مگس روی دیوار و شنیدن در مورد الهام گرفته و او را دوست دارد بزرگ و زندگی خود را پر جنب و جوش. در حالی که نقاشی های cubist او جمله Guernica آنچه را او یکی از تاثیر گذار ترین هنرمندان قرن بیستم، آن نقاشی خط ساده او عاشق Francoise Gilot که من فوق العاده الهام بخش هست. علاوه بر کار پیکاسو را با محبت، موزه eponymous خود را در منطقه Marais پاریس یکی از موزه های مورد علاقه من در جهان هست. مجاورت هنر معماری بزرگ و کیفیت آلی لوستر Giacometti دارم.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید