بريدني ماشین الکتریکی با موفقیت خود پرواز طول می کشد سفر از ازدواج | Inhabitat

[ad_1]

ماشین پرواز چون حمل و نقل هوایی در آینده در حال رفتن به راه بهتر از ما – دست کم اگر هواپیمایی بريدني هست چیزی برای انجام با آن تصور شما را در فیلم های فیلم دیده ام را فراموش کرده ام. شرکت(کمپانی) حمل و نقل هوایی اخیرا خود ماشین های تمام برقی، پرواز خود پرده برداری کرد. و در حالی که وجود دارد کاملا چند نمونه ماشین پرواز رانندگی، استروژن، پرواز در اطراف حال حاضر بريدني خود را با آن موتور برقی و برخاست عمودی هست که شرکت(کمپانی) با موفقیت آزمایش برای اولین بار از این هفته دسته جدا.

خودرو مجهز به موتور جت ۳۶ هست. پیگیری پرواز الکتریکی فقط در حال گسترش اما بريدني چگونه آن کار در نمونه های آن را نمیفهمد. “این همان باتری هست که شما می توانید در هر تسلا هست” بنیانگذاران پاتریک Nathen آستانه گفت. باتری مصرف ۹۰ درصد کمتر از هواپیماهای بدون سرنشین کنونی. پیشه وری سرعت پرواز ۱۸۶ mph با حدود ۱۸۶ مایل در هر شارژ هست.

مرتبط با: AeroMobil راه اندازی ۱ ماشین پرواز هست که شما در واقع می توانید خرید امسال

نمونه بريدني را two-seater، اما این شرکت(کمپانی) قصد دارد به نهایت خودرو ۵ صندلی هست که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به لقب تاکسی هوایی. برای سفر از ازدواج، هنر و صنعت از راه دور از زمین سرنشین بود اما شرکت(کمپانی) برای شب پرواز سرنشین دار تیراندازی. نسخه نهایی بصورت خودگردان سرنشین خواهد شد و شما قادر خواهید بود به کتاب پرواز با استفاده از گوشی های هوشمند خود درست مثل Lyft در آسمان.

از طریق آستانه

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید