باور نکردنی ‘ارگ دريايي’ با استفاده از امواج اقیانوس به موسیقی های زیبا | Inhabitat

[ad_1]

کرواتی معماری(مهراز) نیکولا Bašić بزرگ او جنگ زده شهر از زادر بنابراین او تصمیم گرفت به موسیقی کمی به منطقه با سازه های بتنی drab بازسازی شده بودن خسته شد. معماری(مهراز) ایجاد باور نکردنی طبیعت برپایه دستگاه ارگ دريايي دسته ۳۵ عضو لوله در اسكله شهر سنگ مرمر نصب شده که موسیقی زیبا را به لقب امواج دامان در خط ساحلی.

در مراحل سنگ مرمر متمایل به گسترش منجر به دریای آدریاتیک، ۲۳۰ پا بلند دریا ارگان یا Morske Orgulje نصب تبدیل امواج را تصادفی و در عین حال soothingly ریتمیک موسیقی. هر دسته ای از مراحل شامل لوله های پنج عضو و کوک به وتر مختلف موسیقی. لوله ها از طریق ۱ سری از کانال های باریک متصل می شوند و بر این اساس واکنش نشان می دهند به امواج و باد.

 ارگ دريايي نیکولا Bašić
عکس به وسیله لیزا و فلیکر

مرتبط با: شاخ به شکل مجسمه اجازه شما گوش دادن به موسیقی محیط

 Morske Orgulje ارگ دريايي، زادر، معماری(مهراز) کرواتی، موسیقی به وسیله دریا دریا شده ابزار، عضو بازی به وسیله آب دریا اقیانوس ارگان موسیقی محیط زیست سازه های صوتی ارگان موسیقی اقیانوس، اقیانوس عضو ، موسیقی در معماری معماری موسیقی

https://api.soundcloud.com/tracks/228822054

ارگ دريايي هست نه تنها مورد علاقه مردم محلی و جهانگردان اما آن کاملا چند تمجید معماری از جمله جایزه اروپا ۲۰۰۶ برای فضای عمومی شهری که در آن این هست به لقب “کامل grandstand برای تماشای غروب دریا و طرح جزیره [neighboring] Ugljan توصیف شد ، در حالی که گوش دادن به آهنگ های موسیقی بازی به وسیله دریا خود را. ”

 Morske Orgulje ارگ دريايي زادر، کرواتی معماری(مهراز) موسیقی به وسیله دریا دریا شده ابزار، ارگان بازی به وسیله آب دریا اقیانوس ارگان موسیقی محیطی سازه های صوتی اقیانوس موسیقی ارگان ارگان اقیانوس، موسیقی در معماری معماری موسیقی

اگر چه ارگان دریا برای تلفن های موبایل بسیار رویایی آن هست نه اولین بار ما دیده ایم که معماری به لقب ابزار استفاده می شود. هلندی تن هنرمند Jeroen Bisscheroux ایجاد شده سه شاخ غول مخروطی به گوش دادن به محیط زیست و دانش آموزان در استونی اخیرا استفاده می شود سه megaphones های چوبی بزرگ به تقویت صدای جنگل اطراف.

+ نیکولا Bašić

از طریق Upworthy

عکس سرب به وسیله linssimato/فلیکر

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید