بازحمت حرکت کردن در کابین ساخته شده عرضه می دهد لوکس دارد٬ پایدار برای اعضای کمپ | Inhabitat

[ad_1]

سفر در پیش ساخته کابین حاضر برای اعضای کمپ و خلوت به دنبال آن در محیط طبیعی زیبا – در هلند طراحی(طرح ریزی) شده هست. طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله MoodWorks معماری با کمک Kristel Hermans Architectuur بازحمت حرکت کردن در از گواهی FSC چوب ساخته شده هست و ویژگی های طراحی(طرح ریزی) جمع و جور اما کارآمد، مناسب برای تعطیلات خانواده. درون شما خواب برای شش نفر، ۱ آشپزخانه کوچک و حمام، به همراه ویندوز را در اطراف آن نمایش پیدا کنید. بازحمت حرکت کردن در کابین در campgrounds همه در سراسر هلند به محل اقامت های لوکسی پایدار برای اعضای کمپ واقع شده هست.


 بازحمت حرکت کردن در کوهنورد کابین، معماری Moodworks kristel hermans architectuur بازحمت حرکت کردن در کابین های اسکلتی، کابین سازگار با محیط زیست، کابین لوکس کمپینگ، پایدار  بازحمت حرکت کردن در کوهنورد کابین، معماری Moodworks kristel hermans architectuur بازحمت حرکت کردن در کابین های اسکلتی، کابین سازگار با محیط زیست، کابین لوکس کمپینگ، پایدار

بازحمت حرکت کردن در مقطع بین معماری سنتی خانه و چادر هست. در حالی که قسمت بیرونی چوب جامد فراهم می کند حفاظت از عناصر طراحی(طرح ریزی) سقف های سخت تن به تن برای افزایش فضای خواب را می دهد. هر سفر در آشپزخانه با سه سوز اجاق گاز، یخچال، ظروف آب و آشپزخانه در حال اجرا مجهز هست. حمام دوش، توالت و روشویی با آب گرم عرضه شده به وسیله واحد دیگ بخار با راندمان بالا هست. همه روشنایی با LEDs و قابل علاج و درمان ویندوز اجازه می دهد تهویه طبیعی.

مرتبط: Noa چوب کوچک هست Playful Six-Sided کابین مدولار ساخته شده در استونی

 بازحمت حرکت کردن در کابین کوهنورد Moodworks معماری kristel hermans architectuur بازحمت حرکت کردن در، ساخته کابین کابین سازگار با محیط زیست، کابین لوکس کمپینگ، پایدار  بازحمت حرکت کردن در کوهنورد کابین، معماری Moodworks kristel hermans architectuur بازحمت حرکت کردن در کابین های اسکلتی، کابین سازگار با محیط زیست، کابین لوکس کمپینگ، پایدار

دو تخت دو ساخته شده هست و جلوی مبل تخت و میز اجازه شش به خواب در مهمان اید بازحمت حرکت کردن دنده خود را بالای مبل یا خارج در نیمکت گنجه یا ذخیره سازی بر روی عرشه ذخیره کنید. واحد ساخته شده از چوب FSC خبره ساخته شده هست و بسیاری از مواد اصلاح شده نیز استفاده می شود. بازحمت حرکت کردن در اصل به عنوان بخشی از رقابت در بخش ساخت محیط زیست از دانشگاه فنی آیندهوون (TU/e) در هلند در ۲۰۱۰ طراحی(طرح ریزی) شده بود. شما می توانید بازحمت حرکت کردن در کابین در نه از نقاط مختلف در سراسر هلند اجاره و یا خرید ۱ برای خود حیاط. واحد نیز به اندازه نیم نام بازحمت حرکت کردن در تاریخ، که تا چهار خواب اما حمام شامل در دسترس هست.

+ بازحمت حرکت کردن در

MoodBuilders

+ Kristal Hermans Architectuur

از طریق ArchDaily

عکس © تیم ون der Grinten و بارت ون Lienden

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید