این ۸ ون تبدیل شگفت انگیز را به شما را به راه آب شبکه برای زندگی عشایری الهام بخش | Inhabitat

[ad_1]

شاید هست آب و هوای بهار اما ضربه جاده باز و بررسی ناگهان مانند ایده جذاب تر از همیشه به نظر می رسد. تبدیل ون ۸، که بسیاری از آنها به وسیله DIYers با کمی تجربه هنوز بسیاری از خلاقیت، پشتکار و علاقهمند به سیاحت گردد بودند، ایجاد انگیزه در شما به زندگی موبایل را امتحان خواهد شد.

 مرسدس بنز، خانه کوچک، تریلی، این حرکت به خانه

تبدیل تصاویر از طریق این حرکت به خانه

زمانی که جک Richens و دخترش مرسدس بنز اسپرینتر در سال ۲۰۱۲ تبدیل طبعا قایق سفری طرح و پشته ای تخت camper تبدیل به weekender بر روی چهار چرخ. کامل با ذخیره سازی زیر راه پله و زیر طبقه فضای ویژگی های ۴ کاپیتان صندلی که خدمه اش را اطراف برای ۱ وعده غذایی جمع آوری می تواند چند که به نوبه خود. وعده غذایی گروه? در camper? اما البته: camper شامل سینک دو اجاق گاز سوز، و (اخیرا) یخچال کوچک. جزئیات کمی مانند tiled backsplash و پرده شاد با پرندگان برای فضاهای خواب جدا می سازد camper شیک و دنج هست که به جای تنگ.

 ژاک هر دو، ون تبدیل، سفر فیلمساز کوچک خانه

عکس از طریق Vanual

ژاک هم سمت چپ میز کار و شد ۱ فیلمساز سفر; در طول راه او ون باری هست که در حال حاضر به عنوان ۱ فضای زندگی رویایی هست که دو برابر به عنوان ۱ دفتر تلفن همراه تبدیل. انسان در حال حرکت هر دو استفاده می کند آزادی خود را به سفر دور و گسترده و همه چیز او باید… جز شاید در حمام و توالت. داخلی شامل ملافه سفید ترد, چوب paneled سقف و فضای کابینت و حتی ۱ مینی آشپزی فضا هست که به وسیله ۱ میز کار پنهان می شود. بالای ون مجهز به پانل های خورشیدی هست. به الهام بخشیدن و اطلاع رسانی، هر دو را “Vanual”، راهنمای تبادل نظر هست که همه چیز شما نیاز به تبدیل camper ون، ایجاد شده.

 ون سگ مسافر هادسون مایک تبدیل ون ون DIY تبدیل

مرتبط | مرد واریز شده کار خود را به ون خود را تبدیل به شبکه کردن خانه موبایل

از طریق ون مسافرتی سگ

gent جوان دیگری هست که به ترک شغل خود را برای جاده باز تصاویر، مایک هادسون تبدیل ون در سال ۲۰۱۴ و در رفتن از زمان؛ شده هست او زمستان را در ساردینیا گذرانده و در سراسر اروپا و به مراکش سفر کرده. اگر چه قبلا تازه در تبدیل camper کار، هادسون ون رویاهای با پمپ آب، آبگرمکن، مخزن graywater، توالت و حمام، پانل های خورشیدی، سوز و یخچال/فریزر صنایع. حتی فضای کار برابر پایین و چند گیاهان خوشحال آن مانند خانه احساس را دارد.

 ون زندگی، سفارشی همراه خانه ون تبدیل خانه کوچک

عکس از طریق Norbert Juhász

آزاد عکاس و نویسنده حرفه ای ایده آل برای کسانی که با ۱ میل شدید برای علاقهمند هستند و Norbert Juhász و دورا ایجاد خانه خود را بر روی چهار چرخ با طرح به درایو از بوداپست به مراکش (آنها در حال حاضر در اسپانیا). نفس زندگی و سبک به ون ۱۶ ساله چند فضای حال حاضر شامل مشخصات مبلمان از چوب جامد (با مرز سبز) صندلی هست که تبدیل به ۱ تخت دو و سیستم برق ۱۲ ولت هست که می تواند از طریق موتور ژنراتور یا سقف نصب پانل های خورشیدی طراحی شده. جزئیات کوچکی مثل قفسه کتاب کوچک و رک ادویه موجودی تسلی خانه را در نسخه آماده راه خود را.

 ون تبدیل ون DIY تبدیل موبایل تصاویر زندگی عشایری زندگی

از طریق Pam ون

مارینا Piro ممکن هست مجبور شده باشد در تبدیل ون DIY اما این مسافر دست و بلند پروازانه نهایت ایجاد راحت واسوده، بسیار راحت برای خودش و او نجات توله سگ Odie مسکونی. Piro ون های بازسازی به طور کامل به وسیله خودش در (اگر چه ما مطمئن Odie هست وجود دارد برای پشتیبانی معنوی)، تخمگذار طبقه، آشپزخانه و تخت, و پیدا کردن فضاهای هوشمندانه برای ظروف آشپزخانه و ذخیره سازی. وب سایت خود نیز شامل نکات مفید و پست در سفر با حیوانات خانگی و همچنین به عنوان camper ون نگهداری.

 دفتر تلفن همراه تبدیل ون کاروان تبدیل، دفتر

عکس به وسیله Jo Wickham عکاسی برای استودیو ۱۰۶

تغییر از مناظر را کار شگفتی برای طرز فکر شما و معماران در استودیو ۱۰۶ downsized دفتر خود و تلفن همراه را به استفاده از زلاند نو آب و هوا و مناظر ساخته. با همکاری با شرکای ۱ شرکت(کمپانی) هست که به ایستگاه های کاری foldable مقوا و دیگری که کاروان نیمه تبدیل به اجاره برای رویدادها و احزاب از جمله خدمه استودیو ۱۰۶ موقت راه اندازی فروشگاه در منظره ایست از جمله کنار بندر. جداول در فضای باز فضای ممکن هست کار خود را گسترش و اجازه آنها را به استفاده از هوای تازه. بعدلقب از روی لئامت دادن کاروان خود، معماران بود فضای کوچکتر که متوجه مزایای غیر منتظره مانند کاهش ضایعات و فضایی که ترویج ایده به آسانی به اشتراک گذاری.

 earthship موبایل زندگی ون تبدیل، تبدیل سفارشی ون

Dipa Vasudeva داس در زمان DIY ون تبدیل به ۱ سطح کاملا متفاوت با مهارت های نجاری خود را. ون معمولی هم اکنون گنجینه ای از محفظه های مخفی ذخیره سازی صنایع و راه حل های هوشمندانه زندگی چند سطحی که باعث می شود فضای استقبال برای داس Vasudeva خود را سگ های مهمان هست چه آغاز شده. ون (دوبله “Earthship”) به عنوان زندگی, کار, خواب, سرگرم کننده, مراقبه فضای توابع. پنجره سقفی و شومینه چوب سوز (همراه با دودکش) Vasudeva داس را بیشتر از هر وضعیت آب و هوا اجازه می دهد; او همچنین عرشه پایین برابر در فضای باز هست که همچنین به عنوان دوچرخه های ذخیره سازی گردد.

I.D. وزوز VW camper الکتریکی, ماشین الکتریکی, camper

هنوز عصبی کمی درباره قابلیت های تبدیل DIY camper خود را? ۱ گام پیش زمانی که دریافت می کنید (یا شاید اگر) Westfalia فولکس واگن به عنوان ۱ وسیله نقلیه الکتریکی باتری دوباره زنده می شود. Camper محبوب خیلی از سال ۲۰۰۳ ساخته شده هست اما در سال ۲۰۱۵، اخبار آمار camper تازه با استفاده از موتور الکتریکی کوچک به قدرت به چرخ های جلو در فاز مفهوم بود. اخیرا، VW microbus شاحنة I.D. Buzz که دارای پتانسیل را به طور کامل مستقل به نام پرده برداری کرد اما ما هنوز در حال عبور از انگشتان ما را نسخه هست که قطاری از روح هیپی و سادگی Westfalia.

تصویر سرب از طریق ژاک هر دو

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید