این خانه کوچک آماده می تواند به هر مقصد حمل | Inhabitat

[ad_1]

وجود دارد کسانی که کار برای ماه یا حتی سال برای ایجاد ۱ خانه زیبا کوچک از هیچ چیز هست، اما اگر شما زمان برای همه که شما خود خانه موبایل آماده سفارش می. ساختار جمع و جور طراحی(طرح ریزی) شده به وسیله Ruzanna Andressa Oganesya بر روی پلت فرم حرکت ساخته شده هست و عملا در هر نقطه می تواند منتقل شود. کسانی که دنبال به رفتن به شبکه بدون هیچ زحمتی رایگان می توانید آن را به محل مورد نظر خود، آماده برای استفاده به لقب ۱ عقب نشینی کوه بی سر و صدا و یا حتی به لقب علاوه بر خانه شهری تحویل سفارش.


موبایل خانه هست ساخت مدولار ساخته شده هست که به اندازه کافی گسترده به تناسب در بستر کامیون باری بوش تحویل فوق العاده راحت ساخت. خانه حدود ۱۵۰ فوت مربع هست جمع و جور، و همراه با تمام نیازهای اساسی، از جمله دسته ای از مبلمان. جمع و جور خانه ۱ شکل منحصر به فرد هست که تقریبا به طور کامل در پانل های شیشه ای پوشیده شده هست. اضافه کردن به آن عرشه فضای باز دوست داشتنی هست که منجر به فضای داخلی هست.

مرتبط با: Inhabitat شب در دانشگاه هاروارد طراحی(طرح ریزی) کابین کوچک در جنگل

در داخل کشور صرف، floorplan نیم اشکوب برای استفاده بهینه از فضا اجازه می دهد. Hovers اتاق خواب بیش از فضای راه پله باز متصل. همراه با دیواره شیشه پنجره سقفی سیل خانه با نور طبیعی. استراتژیک بیش از تخت قرار گرفته، آن را اجازه می دهد ساکنان برای لذت بردن از ۱ بیت درخاکسپاری به لقب آنها تکان سر کردن خواب.

+ Ruzanna Andressa Oganesya

از طریق طراحی(طرح ریزی) Yanko

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید