ایلان اعلام کرد قصد دارد اولین نیمه تسلا کامیون امسال | Inhabitat

[ad_1]

بسیاری از افراد آشنا با ماشین ویک – هستند اما خودروساز الکتریکی محصول بعدی خواهد بود بزرگتر از حمل و نقل شخصی. بسیار بزرگتر هست. با دقت به صدای جیر جیر اخیر از ایلان، تسلا برای راه اندازی کامیون نیمه تمام برقی در فقط چند ماه تنظیم شده هست. مشک می گوید تسلا کامیون تازه در ماه سپتامبر، اشاره کرد که فناوری تازه خواهد بود “سطح بعدی به طور جدی.” آشکار خواهد شد مدیر عامل شرکت(کمپانی) تسلا نیز ذکر شده که شرکت(کمپانی) در حال کار بر روی وانت کامیون هست که نمی خواهد برای ۱۸ تا ۲۴ ماه نشان داد.

وزیر دفاع آمریکا برای اولین بار ذکر تسلا را در دستور کار ریزی برای ایجاد ۱ کامیون نیمه در ژوئیه ۲۰۱۶ در حالی که او به تخمگذاری خود “طرح جامع.” بود با دقت به طرح، کامیون نیمه تسلا بخش ضروری ایجاد سبزتر حمل و نقل هست. الکتریکی احتمالا نیمه کامیون رانندگی خود حمل و نقل امن تر و تمیز کننده برای محیط زیست را می تواند.

مرتبط با: تسلا رسما می شود آمریکا با بها ترین شرکت(کمپانی) های اتومبیل

در صحبت اخیر توییتر، مشک ذکر شده که این شرکت(کمپانی) نیز در کامیون وانت برای خط تسلا کار هست. که در چند سال پرده برداری خواهد شد. در حال حاضر این شرکت(کمپانی) خط تا شامل مدل S سدان لوکس و SUV متقاطع لوکس مدل X و ۳ مدل مقرون به صرفه تر که ضربه خیابان باید بعد از این سال.

+

تسلا از طریق Slashdot

عکس از طریق تسلا باشگاه بلژیک

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید