ایسلند “ثور” آتشفشان نیروگاه می تواند تولید ۱۰ X انرژی بیشتر از چاه های نفت یا گاز | Inhabitat

[ad_1]

بهره برداری به زمین گرمایی انرژی چیز جدیدی نیست اما ایسلند چیزهایی سطح majorly بعدی به وسیله حفاری نزدیک ۳ مایل به آتشفشان زنده به شیر مایع گرم ماگما بکنه. و به احتمال زیاد هست سوراخ داغ ترین در سیاره رسیدن ماگما آبى چركين هست که به طور متوسط ۸۰۰ ° F. سوراخ در ژانویه به پایان رسید و تولید انرژی امروز لگد کردن. اگر موفق، منبع انرژی پاک خواهد شد قادر به تولید انرژی ده برابر بیشتر از روغن های معمولی و یا چاه.

 پروژه ثور، ایسلند ثور، ایسلند پروژه ثور، حفاری آتشفشان انرژی زمین گرمایی فوق بحرانی و قدرت آتشفشان ایسلند انرژی زمین گرمایی انرژی تجدید پذیر ایسلند, سوراخ داغترین جهان ایسلند شیپور خاموشی آتشفشان انرژی

پروژه ثور بعدلقب از خدا نورس را با نام مستعار هست. زمین گرمایی و به آنچه به نام “فوق بحرانی” مايع – گاز نه مایع – برای تولید انرژی پاک و تجدید پذیر شیر خواهد شد. با استفاده از مایع برای تولید بخار توربین را به حرکت قدرت تولید سپس باعث می شود که کار می کند.

مرتبط با: گوگل نمای خیابان طول می کشد شما داخل عمق اتشی مزاج آتشفشان فعال

را تصور کنید، آتشفشان قدرت چیزهای بسیار قوی. به منبع تغذیه پایتخت ایسلند ریکیاویک (با جمعیت ۲۱۲,۰۰۰ نفر) با قدرت شما نیاز چاه های متعارف ۳۰-۳۵٫ اما اگر ثور همانطور که انتظار می رود، آن تنها ۳-۵ حلقه چاه را.

از طریق Phys.org

ذخیره تصاویر از طریق Statoil و Peterhartree

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید