اضافه کردن پنجره سقفی به هر اتاق با این پانل LED شگفت آور واقعی | Inhabitat

[ad_1]

نصب پنجره سقفی در اتاق با نور کم یا عدم ویندوز را می توان در حال حاضر به آسانی به لقب حلق آویز عکس لطف نورگیرهای faux شگفت انگیز به وسیله Simar طراحی(طرح ریزی). پانل های زیبا می توانید نگاه آسمان – آن روز یا شب-به هر اتاق می آورد. روشن با چراغ پانل می تواند با دقت پیروی رنگ نور و نگاه از هر زمان از روز جفت چراغ با تصاویر از عکاسان پیشرو.

 سبز طراحی(طرح ریزی) سازگار با محیط زیست طراحی(طرح ریزی) سازگار با محیط زیست طراحی(طرح ریزی) روشنایی سبز چراغ های led نورگیرهای، پنجره سقفی faux، بجوش و خروش آمدن طراحی(طرح ریزی)

Simar طراحی(طرح ریزی) آمد با مفهوم پنجره سقفی faux هنگامی که فکر کردن در مورد چگونه نور روز می توانید تاثیر عمیقی در روحیه و رفاه داشته باشد. با بسیاری از مطالعات ارتباط طبیعت با اثر آرامش Simar به طبیعت داخل پی. مخاطبان برای صفحه نمایش برای کسانی که قادر به خارج، مانند مریضی علاج در بیمارستان یا ساکن در خانه های بازنشستگی. قرار گرفتن در معرض آسمان آبی می تواند کمک به صحنه با انفجار ابرها کرکی، fronds شاخ و برگ سبز یا تاک گل پرورش فرایند درمان و امید دادن به بیماران.

مرتبط با: مطالعات ثابت کند که میز گیاهان می تواند بهبود کارگر اجباری و بهره وری

 سبز طراحی(طرح ریزی) سازگار با محیط زیست طراحی(طرح ریزی)، طراحی(طرح ریزی) پایدار سبز روشنایی چراغ های led نورگیرهای، پنجره سقفی faux طراحی(طرح ریزی)

پانل شده به وسیله فن آوری LED همراه با خیره کننده تصاویر به وسیله عکاسان پیشرو بجوش و خروش آمدن. قطعات می تواند در اندازه هر اتاق را با دقت به و واپسین از ۵۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ ساعت متفاوت هست. که ۲۰ تا ۴۰ سال از استفاده در ۷ ساعت در روز هست. بهترین بخش این هست تصویر کاملا قابل تغییر هست و می توان روشن کردن در ۱ لحظه متوجه همه کاره برای هر نیاز ساخت. Simar طراحی(طرح ریزی) پنجره سقفی faux می تواند روشن اتاق هتل drab، اضافه کردن محل تفکر برای بیماران، ایجاد صحنه های تخیلی برای بچه ها یا به سادگی ۱ بیت از طبیعت را به ۱ اتاق تاریک.

+ طراحی(طرح ریزی) Simar

از طریق V2

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید