استرالیا سازنده خانه شامل Powerwall تسلا در هر خانه تازه | Inhabitat

[ad_1]

سازنده خانه استرالیا اعلام کرد قصد دارد شامل Powerwall تسلا در تمام خانه های تازه. خانه Arden می گوید آنها تمام خانه های تازه خود را با فن آوری ذخیره سازی انرژی را از طریق مشارکت با شرکت(کمپانی) انرژی خورشیدی و گواهی نمایندگی فروش Powerwall تسلا برادفورد خورشیدی تجهیز خواهد شد. انتظار می رود که حرکت بریده بریده هزینه های برق را برای صاحب خانه.

 Arden خانه خورشیدی برادفورد برادفورد خورشیدی ChargePack تسلا، تسلا Powerwall، خانه های استرالیا شامل تسلا Powerwall تازه همه Arden تسلا خانه Powerwall استرالیا خانه انرژی خورشیدی، استرالیا خانه انرژی خورشیدی
تسلا Powerwalls در حال حاضر استاندارد در خواهد Arden خانه به لقب بخشی از ChargePack برادفورد خورشیدی. پانل های خورشیدی در پشت بام خانه ها جمع آوری انرژی، که سپس “به قدرت وسایل خود را، به شبکه تغذیه و یا ذخیره شده برای استفاده های بعدی با دقت به بروشور Arden می توان”. بسته همچنین شامل بنابراین مردم مصرف انرژی سمت راست می توانید پیگیری از گوشی های خود را در نظارت بر انبوه.

مرتبط با: خانه های خورشیدی با ویک Powerwall 2.0 در حال حاضر هزینه رقابتی با شبکه در استرالیا

تسلا Powerwall, باتری قابل شارژ لیتیوم یون, اجازه می دهد تا خانه به اجرا در انرژی های تجدید پذیر که آیا خورشید یا نه درخشان هست و حتی می تواند قدرت خانه در طول قطع برق. Powerwalls همچنین می تواند کمک به صاحب خانه بریده بریده صورتحساب برق تا ۹۲ درصد؛ با دقت به تسلا، اتهام باتری زمانی که تقاضای برق کم هست و بنابراین نرخ پایین هستند و ترشحات زمانی که تقاضای برق بالاتر هست و نرخ گران تر هستند.

 تسلا تسلا Powerwall تسلا Powerwall 2.0, Arden, Arden خانه، برادفورد خورشیدی، برادفورد ChargePack خورشیدی، باتری، باتری لیتیوم یون، باتری های لیتیوم یون باتری های خورشیدی, خورشیدی قدرت انرژی خورشیدی پانل های خورشیدی, پانل های خورشیدی، استرالیا، استرالیا خانه، خانه های استرالیا خانه خانه خانه خانه انرژی تجدید پذیر انرژی پاک، معماری

با دقت به بروشور Arden را خانواده حدود $۲,۵۰۰ هر سال در برق هزینه صرفه جویی می تواند ، و خود پنج کیلووات (kW) برادفورد خورشیدی ChargePack خانواده چهار برای رسیدن به خودکفایی ۹۰ درصد اجازه می دهد تا ۱ روز. آنها شش کیلو وات بسته اجازه می دهد تا ۱ خانواده استرالیایی با کمی وابستگی به شبکه زندگی می کنند.

Arden خانه نیز طراحی(طرح ریزی) شده اند به مقدار زیادی از نور طبیعی برای روشن کردن خانه خود را از طریق دادگاه های خورشید و تصویر پنجره های بزرگ اجازه می دهد.

۱۵ درصد از خانواده های استرالیایی – یا حدود ۱٫۵ میلیون خانه – استفاده از انرژی خورشیدی و اطلاعات منتشر شده در اواخر سال گذشته نشان داد برق تولید شده در استرالیا خانه های خورشیدی با ۲ تسلا Powerwall هزینه رقابتی با شبکه هست.

+ خانه Arden

+ برادفورد خورشیدی

از طریق فوتوریسم

عکس از طریق برادفورد خورشیدی فیس بوک و فیس بوک Arden خانه

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید