آپارتمان همه سفید در تل آویو که را چیزی جز خسته کننده

[ad_1]

در بسیاری از موارد از دست همه سفید آپارتمان علامت با starkness و فقدان شخصیت. هنگامی که حق هر چند انجام شده، چیزی کاملا جذب می کند در مورد آن وجود دارد. این لاغر ۴۲ آپارتمان متر مربع (۴۵۲ متر مربع) در تل آویو به وسیله Yael پری به لقب پد تعطیلات برای خانواده هست که لذت بردن از سرگرم کننده طراحی(طرح ریزی) شده هست.

آپارتمان با اتاق خواب زاویه دار کردن در ۴۵ درجه خم بلند و باریک هست. با زیبایی شناسی مینیمالیستی براق طراحی(طرح ریزی) شده, داخلی روشن و با روح علی رغم حجم نسبتا کم آن هست. نوسازی ذخیره سازی مورد نیاز همراه با حمام بزرگتر به عملکرد بهتر برای نیازهای خانواده را افزود. نبود فضای کافی برای اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری، بنابراین آنها را گنجانیده شده فقط ۱ میز و صندلی به کار برای هر دو وجود دارد.

با بیشتر همه چیز را سفید نگه داشتن، فضای کوچک بسیار بزرگتر از آن هست که در واقع احساس می کند. قطعه هست گسترده ای چوبی سفید پوشش کف و دیوار، کابینت و حتی مبلمان سفید نیز برای بصری تداوم طراحی(طرح ریزی) شده بود.

مقدار زیادی از ذخیره سازی ساخته شده به آشپزخانه که در امتداد ۱ دیوار طراحی(طرح ریزی) شده هست. وسایل به کابینت آشپزخانه را به مینیمالیستی هرچه یکپارچه شده هست.

دیوار اتاق نشیمن و اتاق خواب با گنجه سفارشی هست که دو طرف – دیوار نصب برای تلویزیون در ۱ طرف و ذخیره سازی در دیگر جایگزین می شد.

عکس به وسیله Itay Benit.

[ad_2]

معماری تکست

دیدگاهتان را بنویسید